Uznanie dla Team Members w Europie - wrzesień i październik 2012

wtorek, listopada 20, 2012

Poniżej wymienione są nazwy wszystkich w Europie, którzy zaawansowali we wrześniu i październiku! Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze we wrześniu

Team Leader
Elisabeth Unger (Austria)
Oliver Gabara (Finland)
Mariano Del Castillo Morales (Spain)
Tormod Holt (Norway)

Gold
Bjoerg Skjellebekk (Norway)
Elisabeth Unger (Austria)
Lila Köngäs-saarikko (Finland)
Marko Huupponen (Finland)
Pablo & Ismael Gonzalez Del Campo (Spain)
Jaakko Ja Riitta Matikainen (Finland)
Olav Kuvås (Norway)
Geir Ove Vangen (Norway)
Tormod Holt (Norway) 


Awans w randze w październiku

Team Director
Solveig Fagerheim (Norway)
Galyna Rajala (Finland)  

Team Manager
Bob Eriksson (Sweden)
Erik Spinnangr (Norway)
Karina Kirk (Denmark)
Ingrid Hanevold (Norway)
Heikki Lehtola (Finland)    


Team Leader
Marek Amrosz (Poland)
Agneta Sundby (Sweden)
Ah Khang Chong (United Kingdom)
Sigyn  Waerland (Sweden)
Karina Kirk (Denmark)
Thomas Kirk (Denmark)
Jørn Søvik (Norway)
Theda Witsker (Germany)
Tor-martin Schancke (Norway)
Tina Frederiksen (Denmark)
Karin Jacobsen (Denmark)
Christian Hinz (Germany)


Gold
Jacqueline Tappauf (Austria)
Atle Vabø (Norway)
Marek Amrosz (Poland)
Daniel Krawcewicz (Germany)
Inga Kathrine Soee (Denmark)
Aldona And Michal Mosiejko (Poland)
Heidelinde Kelbic (Austria)
Sigyn  Waerland (Sweden)
Thomas Kirk (Denmark)
Theda Witsker (Germany)
Soile Koskela (Finland)
Atle Ødegård (Norway)
Marlene Arnstein (Sweden)
Malla Hotti (Finland)
Tina Frederiksen (Denmark)
Liisa Alm (Finland)
Marie-therese Weissenhorn (Germany)
Maiju Ja Sibiry Konaté (Finland)
Unni Ernstsen (Norway)
Tina Schou Jakobsen (Denmark)
Maria Dolores Cebreros Moral (Spain)
Karin Jacobsen (Denmark)
Inge Wahlstrøm (Norway)
Janos Kovacs (Austria)
Siri Hallaren (Norway)
Christian Hinz (Germany)


* Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie awanse w randze z września i października 2012


Najlepiej rekrutujący we wrześniu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Europa środkowa
Ana Vajda-Friess (Austria)
Mateusz Pas (Poland)
Rafael Lopez Torrecilla (Spain)
Gina Koenig (Germany)
Team Schweiz (Germany)


Skandynawia
Cindy Fjeld (Norway)
Kjetil Dreyer (Norway)
Tormod Holt (Norway)
Siri Hallaren (Norway)
Peder Martinus Lausund (Norway)


Wielka Brytania/Irlandia
Simeon Taylor (Ireland)
Shona Bradbury (United Kingdom)
Linda Jane Bennett (United Kingdom)
Muriel Lowry (Ireland)
Carl Flaherty (United Kingdom)


Najlepiej rekrutujący we październiku
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Europa środkowa
Rafael Lopez Torrecilla (Spain)
Team Austria (Germany)
Rafal Rajkowski (Poland)
Ludwig Kalina (Austria)
Ana Vajda-Friess (Austria)


Skandynawia
Susanne Aasborg (Denmark)
Per Falk (Norway)
Tormod Holt (Norway)
Tina Schou Jakobsen (Denmark)
Sigyn Waerland (Sweden)


Wielka Brytania/Irlandia
Simeon Taylor (Ireland)
Shona Bradbury (United Kingdom)
Liz Leonard (Ireland)
Muriel Lowry (Ireland)
Josephine Gill (Ireland)

Najlepsi w budowaniu struktur we wrześniu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Europa środkowa 
Manfred Meyer - Network Power (Germany)
Andreas Vrana (Austria)


Skandynawia
Knut Inge Busk (Norway)
Steve Haugerud Znanie (Norway)
Oeystein Heldal (Norway)
Anne Eggen (Norway)
Rolv Eigil Nilsen (Norway)


Wielka Brytania/Irlandia
Keith Robinson (Ireland)
Mei-Mei Lillywhite (United Kingdom)


Najlepsi w budowaniu struktur we październiku
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Europa środkowa
Thomas & Kerstin Ellebracht (Germany)
Mariano Del Castillo Morales (Spain)
Ana Vajda-Friess (Austria)
Karl Tappauf (Austria)
Hakan Cetin (Austria)

Skandynawia
Karina Kirk (Denmark)
Flemming Hammer Broetker (Denmark)
Heidi Byrkjeland (Sweden)
Blk-Consult Oy (Finland)
Svein Olav Lien (Norway)

Wielka Brytania/Irlandia
Keith Robinson (Ireland)
Siew Walton (United Kingdom)
Mandy Blaney (Ireland)
Muriel Lowry (Ireland)

Legacy Retreat 

Kwalifikowani alumni
Mads Østvang
Hakan Cetin - Sells Consulting
William Martin
Martin Østvang
Oistein Bekkvang, Stefan Patrik Kristoffersen
Eric and Kati Gammals -Credentis
Reidun Lydersen Dalheim

Kwalifikowani po raz pierwszy
Ajasta Parkkola - PremLife
Susanne Kupske - SK Powermarketing
Stein Magne Osmoen, Ingrid Haugan

 

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.