Jako pierwszy Team Manager w Polsce!

Gratulacje dla Pana Marka Amrosza za uzyskanie tytułu Team Managera jako pierwsza osoba w Polsce!

Z firmą Synergy WorldWide zapoznałem się dzięki stronom internetowym w Republice Czeskiej. Sam w Internecie znalazłem swojego sponsora. Po przeanalizowaniu planu marketingowego wsiadłem do auta i pojechałem z Warszawy do Pragi czeskiej na otwarcie firmy na rynku czeskim. W firmie zarejestrowałem się 04.09.2009 roku w Republice Czeskiej. Zrezygnowałem z pracy zawodowej i rozpocząłem współpracę z firmą Synergy WorldWide.

Czekałem na otwarcie naszego kraju trzy lata. Pracowałem z ludźmi, przekonywałem że firma wejdzie do Polski, bo osobiście mi to obiecał Dan Higinson. Dziękuje Panie Prezydencie że dotrzymał Pan słowa. Teraz Ja muszę dotrzymać słowa danego Wiliamowi, Hakanowi, Ryszardowi, że w Polsce firma odniesie sukces. Chcę też dotrzymać słowa ludziom z mojej struktury, jako, że przekonywałem ich że z Synergy WorldWide odniesiemy sukces w Polsce.

Po 20 dniach od otwarcia na rynku polskim, Pan Marek został Team Leaderem. A teraz, w dokładnie miesiąc później zdobywa tytuł Team Managera! Do końca roku 2013 chce być Pearl lub Emerald Executive, a na koniec 2015 Presidential Executive :) Dzięki Synergy chcę być niezależny finansowo, chcę podróżować, zmieniać miejsca zamieszkania dowolnie w zależności od pogody, pomagać ludziom w osiąganiu ich celów i marzeń. Moje motto to "Akceptuję innych takimi, jacy są, bez uzyskania od nich jakiegokolwiek rodzaju satysfakcji."

Pan Marek obecnie mieszka w Polsce gdzie wraz z żoną uwielbia spędzać swój wolny czas z trójką dzieci i wnukiem. Jeszcze raz gratulujemy Marku!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us