Uznanie dla Team Members w Europie - grudniu 2013

wtorek, stycznia 15, 2013

Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali w grudniu! Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w grudniu

Team Leader
Team Austria (Germany)
Maria Dolores Cebreros Moral (Spain)


Gold
Team Austria (Germany)
Anna Lena Hole (Norway)
Ryszard Piotrowski (Poland)
Sigvart Botten (Norway)


Silver
Maria Kotlewska (Poland)
Terttu Saksala (Finland)
Raija Kauvosaari (Finland)
Sonja Angela Kaepper (Germany)
Nada Strovs (Austria)
Thomas Schachner (Austria)
Robert Cieslik (Poland)

Bronze
Sini Haverinen (Finland)
Maarit Honkanen (Finland)
Angelika Brueckner (Germany)
Leszek Lewczycki (Poland)
Marija Pilej (Austria)
Angela Mitreva (Finland)
Francisco Jose Vera Caro (Spain)
Enrico Wackershauser (Germany)
Arne Karlsson (Sweden)
Per Mordal (Norway)
Thomas Schachner (Austria)
Gabriela Lukac (Austria)
Helmut Magerl (Austria)
Unni Furseth Warpe (Spain)

Star
Frode Ulriksen (Norway)
Sonja Tausche (Austria)
Brian Farrel (Ireland)
Elizabeth Svensson (Ireland)
Tmi Mervi Maritta (Finland)
Huone Empatia (Finland)
Eva-christine Liljeberg (Finland)
Itä-suomen Av-palvelvelu Oy (Finland)
Hannu Partanen (Finland)
Inger Hauge Gutafsen (Norway)
Thomas Slettvold (Norway)
Carsten Bang (Norway)
Seppo S Laari (Finland)
Maria Belen Turuelo Sanchez (Spain)
Erika Reichel-jeske (Germandy)
Nils Morten Beitnes (Norway)
Arja Lepistö (Finland)
Tanja Mäkelä (Finland)
Ulla-mari Makkonen (Finland)
Petra Schneider (Austria)
Martina Fried (Germany)
Waclaw Cieplucha (Poland)
Rick Holmen (Norway)
Enrico Wackershauser (Germany)
Francisco Garrido Fernandez (Spain)
Lillen Feddersen (Norway)
Lieselotte Wackershauser (Germany)
Malgorzata Napiorkowska (Poland)
Karl-otto Sandvik (Denmark)
Rikke Renate Cortes (Spain)
Jaakko Kauppi (Finland)
Thomas Trummer (Austria)
Reino Säteri (Finland)
Tiina Nurmi (Finland)
Kai Bartz (Germany)
Antonio Juan Romano Herrero (Spain)
Izolda Lukac (Austria)
Adam Cieslik (Poland)
Emelie Lindohf (Sweden)
Cathrine Ingvarsson (Sweden)
Helmut Magerl (Austria)
Unni Furseth Warpe (Spain)
Anna-lena Karlsson (Sweden)
Mariusz Kopa (Poland)
Andreja Novak (Austria)
Gabriele Stangl (Austria)
Camilla Johansson (Sweden)
Otto Wolff (Germany)
Jozef Misiuna (Poland)
Alexander Koeberl (Austria)
Sabine Zandl (Austria)
Luka Klemen (Austria)
Franja Kladivar (Austria)
K. N. R. International Network (Ireland)

*Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie awanse w randze z grudniu 2012

Najlepiej rekrutujący we grudniu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Europa środkowa
Olaf Kistenmacher (Germany)
Team Ebali (Austria)
Josef Misiuna (Poland)
Rafael Lopez Torrecilla (Spain)
Francisco Jose Vera Caro (Spain)


Skandynawia
Reino Säteri (Finland)
Sigyn Waerland (Sweden)
Sirpa Heikkinen Ääniaallotar (Finland)
Kjetil Dreyer (Norway)
Gunnvor Hals (Norway)


Wielka Brytania/Irlandia
Peter & Margaret Pardoe (Ireland)
Muriel Lowry (Ireland)
Mandy Blaney (Ireland)
Ching Wan (United Kingdom)
Better Together (Ireland)

Najlepsi w budowaniu struktur we grudniu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Europa środkowa 
Team Austria (Germany)
Team Ebali (Austria)
Global Mentor Team Groeber (Germany)
Lidia Magdalena Szostak (Poland)


Skandynawia
Svein Olav Lien (Norway)
Knut Inge Busk (Norway)
Sirpa Heikkinen Ääniaallotar (Finland)
Vision Volcano (Finland)
Mikko Kokkonen (Finland)


Wielka Brytania/Irlandia

Legacy Retreat 

Kwalifikowani alumni
Mads Østvang
Hakan Cetin - Sells Consulting
William Martin
Martin Østvang
Oistein Bekkvang, Stefan Patrik Kristoffersen
Eric and Kati Gammals -Credentis
Reidun Lydersen Dalheim
Heidi Byrkjeland

Kwalifikowani po raz pierwszy
Ajasta Parkkola - PremLife
Susanne Kupske - SK Powermarketing
Stein Magne Osmoen, Ingrid Haugan
Glenn Skamsar

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.