Wiadomość od kierownictwa Synergy - Styczeń 2013

Chociaż styczeń nowego roku zbliża się do końca, nadal jesteśmy podekscytowani dokonaniami z ubiegłego roku. Było to fenomenalny rok dla Synergy WorldWide, dlatego mamy wiele powodów, aby świętować.

Od wielu awansowań rangą po liczbę ludzi, których życie uległo zmianie — to był doprawdy przełomowy, rekordowy rok. To Państwo, nasi członkowie zespołów, stanowią podstawę tego niewiarygodnego wzrostu. Dziękuję za Państwa pasję, oddanie, a przede wszystkim to, w jaki sposób reprezentują Państwo Synergy w swojej części świata.

Byliśmy świadkami mianowania dwóch przedstawicieli rangi Double Presidential Executive w Korei (Han Tae Hwang i Yoon Tae Hwang) oraz trzech nowych dystrybutorów rangi Presidential Executive: Young Ok Park z Korei, Scott Brumfield z Ameryki Północnej i drugiego w Europie Presidential Executive (Mads Østvang z Norwegii). Tym wyjątkowym osiągnięciom towarzyszyły tysiące innych awansowań rangą na wszystkich naszych 25 międzynardowych rynkach.

Rok 2012 był doskonały, ale jestem głęboko przekonany, że rok 2013 będzie jeszcze lepszy. W tym roku wprowadzimy nowe produkty, promocje i premie motywacyjne, aby kontynuować ten trend i rozwijać naszą działalność. Ponadto powinniśmy wszyscy skoncentrować się na Globalnym Szczycie, który odbędzie się we wrześniu w Korei. Nie mam wątpliwości, że będzie to zdarzenie, które diametralnie zmieni kształt naszej firmy i pracy personelu terenowego.

Życzę wszystkim naszym członkom zespołu Synergy szczęśliwego nowego roku i pomyślności w 2013 roku.

Z poważaniem,

Dan Norman
Prezes, Synergy Worldwide

CONVERSATION

Instagram

Follow Us