2 promocje - 1 cel podróży

To dopiero marzec, a rok 2013 już jest lepszy!

Synergy WorldWide ma przyjemność ogłosić dwie europejskie promocje, które pomogą Ci zyskać łącznie 13,378 zł w gotówce za wyjazd do Korei.

Światowy Szczyt, który zaplanowano w Seulu (Korea) w dniach 26-28 września, będzie historycznym wydarzeniem, na które przybędzie tysiące dystrybutorów z całego świata, aby wspólnie świętować, opracowywać strategie i rozwijać swoją wizję Synergy.

Przedłużenie premii za budowanie zespołu 2x2 w gotówce za wyjazd do Korei.

Przedłużenie premii za budowanie zespołu 2x2 w gotówce za wyjazd do Korei

Premia za budowanie zespołu 2x2 wprowadzona w ubiegłym roku w Europie została przedłużona! Warunki i motywacyjne wypłaty gotówkowe pozostają dokładnie takie same, z jednym wyjątkiem – dodaliśmy premię w gotówce za wyjazd do Korei.

Chcesz przypomnieć sobie zasady premii 2x2? Kliknij tutaj.

Za każdym razem, gdy skutecznie stworzysz grupę 2x2, uzyskasz również dodatkowy bonus w gotówce za wyjazd do Korei (290 zł) - równy 50% wypłaty premii za budowanie zespołu 2x2. Gotówka za wyjazd do Korei zostanie zapisana i wypłacona osobom, które zarejestrują się i wezmą udział w Światowym Szczycie Synergy w Korei.*

Przykład: Jestem aktywnym dystrybutorem. W marcu skutecznie tworzę grupę 2x2. W efekcie zarabiam 580 zł w postaci premii za budowanie zespołu 2x2. Dodatkowo otrzymuję 290 zł w postaci gotówki za wyjazd do Korei.

To proste. Stwórz jedną lub więcej grup 2x2 w danym miesiącu i uzyskaj już dziś dodatkowe pieniądze i gotówkę za wyjazd do Korei, która pomoże Ci sfinansować swój udział w największym tegorocznym wydarzeniu Synergy!

*Uwaga: Gotówka za wyjazd do Korei zostanie wypłacona z prowizjami za październik 2013 roku po zweryfikowaniu rejestracji i udziału w szczycie. Aktywna wysyłka automatyczna jest niezbędna do KAŻDEJ wypłaty.

Promocja z okazji Szczytu w Korei w 2013 roku

Ponadto mamy przyjemność ogłosić nową promocję z okazji Szczytu w Korei, w ramach której dystrybutorzy mogą uzyskać premie gotówkowe za swój pierwszy awans w randze. Dystrybutorzy, którzy awansują w randze w okresie od 1 marca do 31 sierpnia, uzyskają premię gotówkową, która zostanie zapisana i wypłacona tym osobom, które zarejestrują się i wezmą udział w Światowym Szczycie Synergy w Korei.*

Premię otrzymują również osobiści sponsorzy!

Plan wynagradzania Synergy nagradza wysiłki zespołu; podobnie jest z promocją z okazji Szczytu w Korei. Jeśli jeden z Twoich osobiście sponsorowanych dystrybutorów uzyska premię w ramach tej promocji, Ty również otrzymasz premię - pod warunkiem, że kwalifikujesz się do automatycznej wysyłki każdego miesiąca.
*Uwaga: Gotówka za wyjazd do Korei zostanie wypłacona z prowizjami za październik 2013 roku po zweryfikowaniu rejestracji i udziału w szczycie. Aktywna wysyłka automatyczna jest niezbędna do KAŻDEJ wypłaty.

Pytania? Prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta pod numerem: (22) 310 87 71 PL.

Do zobaczenia w Korei!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us