CITY TOUR – SYNERGY POLSKA

W kwietniu dwóch wielkich leaderów Synergy zaszczyci nas swoją obecnością w ramach spotkań objazdowych po Polsce - City Tour, będąc w trzech miastach w ciągu trzech dni. Paul Blad oraz Bart Woodcook będą uczyć, inspirować oraz pomagać przygotowywać nas na Wielkie Otwarcie „Grand Opening” Synergy w Polsce, które odbędzie się już 1 czerwca.

Paul Blad posiada tytuł Presidential Executive i jest w Synergy od ponad dziesięciu lat. Otrzymał nagrodę „Dan Higginson Humanitarian Award” za niesienie pomocy potrzebującym i dzielenie się swoją pasją z ludźmi na całym świecie. Paul uczestniczy w sesjach internetowych Synergy utrzymując kontakt z liderami na całym globie. Bart Woodcook, jego partner biznesowy, skoncentrował się na budowaniu swojej organizacji na rynkach europejskich, przyczyniając się do ich dynamicznego rozwoju.

Dystrybutorzy tacy jak Paul oraz Bart są wspaniałymi przykładami determinacji, przywództwa oraz umiejętności, dzięki którym podołali wyzwaniom aby odnieść sukces. Ci panowie to stratedzy z ogromnym doświadczeniem, którym podzielą się z polskimi dystrybutorami, przybliżając ich w ten sposób do osiągnięcia ich sukcesu.

Dla uczestników kwietniowych spotkań w ramach City Tour nie ma opłaty za udział. Każde spotkanie rozpocznie się o 18:30. Od 18:00 czekać już będziemy jednak na wszystkich aby ich osobiście przywitać. Zaznaczcie poniższe daty w swoich kalendarzach, zaproście znajomych oraz gości i bądźcie na spotkaniach Synergy Worldwide Polska z Paulem oraz Bartem.

Grafik spotkań:

23 kwietnia – Katowice
wtorek godzina 18:30
Centrum Szkoleniowe DAGMA
ul. Bażantów 4/2
40-668 Katowice
tel. 32 793 11 80
http://www.acsdagma.com.pl

24 kwietnia – Poznań
środa godzina 18:30
Hotel IOR
ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań
tel. +48 61 864 92 00
http://www.hotelior.pl

25 kwietnia – Warszawa
czwartek godzina 18:30
Hotel Golden Tulip Warsaw Centre
ul. Towarowa 2
00-811 Warszawa
Tel: + 48 22 582 75 00
http://www.goldentulipwarsawcentre.com

CONVERSATION

Instagram

Follow Us