II Warsztaty Szkoleniowe Synergy Polska dla Team Members z całego kraju!

Kwietniowe Warsztaty Szkoleniowe Synergy Polska dla Team Members z całego kraju!

Bijemy kolejne rekordy! Polska rozwija się w niesamowitym tempie! To wszystko zasługa ciężkiej pracy Team Members z całego kraju. Nasz pierwszy w historii Warsztat Szkoleniowy, który odbył się 2 marca w Ożarowie Mazowieckim w hotelu Mazurkas był wielkim sukcesem, dlatego postanowiliśmy na stałe wprowadzić do kalendarza Synergy Polska cykliczne Warsztaty Szkoleniowe, które odbywać się będą co miesiąc.

Serdecznie zapraszamy już dziś na 6 kwietnia Team Members z całej Polski do wzięcia udziału w kolenym kwietniowym Warsztacie Szkoleniowym podczas którego zdobędziecie Państwo gruntowną wiedzę z zakresu budowania biznesu Synergy w roku 2013.


Data: 6 kwietnia 2013 r. (sobota)
Godziny: 11.00 – 17.00
Miejsce: Centrum Konferencyjne i Hotel MCC Mazurkas Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 177
Bilet wstępu: 30 zł – płatność gotówką na miejscu jedynie z wydrukowanym powierdzeniem dokonania rejestracji, którą dokonać możesz teraz klikając tutaj.

Organizatorzy i Prowadzący szkolenie:
Liderzy Synergy Polska
Radosław Baszyński – Dyrektor Generalny Synergy Worldwide Polska

Harmonogram warsztatów:
11.00 – 14.00 Sesja poranna
14.00 – 14.30 Przerwa obiadowa (zestaw lunch box zawarty w cenie biletu wstępu)
14.30 – 17.00 Sesja popołudniowa

Dojazd transportem publicznym z Warszawy do Ożarowa zajmie Państwu około 30 minut. Centrum Konferencyjne i Hotel MCC Mazurkas znajduje się około 5 minut pieszo ze stacji SKM Ożarów. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej jak dojechać transportem publicznym.

Dla wszystkich dojeżdżających samochodami osobowymi parking na terenie centrum konferencyjnego Mazurkas dla naszych gości gratis!

Zarezerwujcie sobie datę 6 kwietnia 2013 r. w Państwa kalendarzach by upewnić się,że weźmiecie udział w tym wspaniałym wydarzeniu! Nie przegapcie tej okazji i zapiszcie się już dziś klikając na niniejszy link przekierowujący do strony rejestracyjnej!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us