Szkolenie Założyciela Synergy Dana Higginsona

Dan Higginson pragnie osobiście zaprosić Państwa do rejestracji na szkolenie które odbędzie się 27go kwietnia 2013 ( sobota ) w Park Inn Hotel, w londyńskim Heathrow.

Będzie to całodniowe szkolenie podczas którego dwóch top liderów Paul Blad i Bart Woodstock będą dzielić się z Państwem podstawami osobistego i przywódczego rozwoju. Dodatkowo, będą oni prowadzić szczegółowe szkolenie marketingu sieciowego, które pomoże Państwu odnieść sukces dystrybutorski w Synergy w 2013 r. Część uzyskanych środków ze sprzedaży biletów zostanie przekazana drużynie bejsbolowej z Cooperstown w stanie Nowy Jork. Pozostała część środków będzie przekazana na cele charytatywne.

Szkolenie będzie prowadzone w godzinach 10 - 18 ( w tym przerwa na lunch ). Koszt rejestracji to 89£ (441 zł)/os. ( koszty szkolenia oraz materiałów szkoleniowych). Lunch nie jest zawarty w cenie szkolenia.

Pierwsze dwieście osób które się zarejestrują otrzyma gratisową puszkę ProArgi-9+.

Liczba miejsc jest ograniczona, więc już dziś dołączcie do nas aby wraz z Danem Higginsonem, Paulem Bladem i Bartem Woodcookiem zmienić Wasze życie oraz życie innych.

Uwaga: Szkolenie będzie prowadzone TYLKO w języku angielskim.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us