Team Manager Academy 2013 - Telfs, Austria


Coroczna Akademia Team Managerów Synergy oferuje pełen zakres szkoleń oraz warsztatów z zakresu budowania struktury. Spotykamy się razem aby pomagać, uczyć i motywować nowych liderów w zgobyciu tytułu Executive.

W tym roku, w dniach 7-9 czerwca zakwalifikowani Team Members spędzą czas w luksusowym hotelu Interhalpen w miejscowości Telfs w Austrii. Ten urokliwy ośrodek położony jest w austriackich Alpach. Całkowite koszty pobytu w hotelu (wliczając w to nocleg, posiłki oraz dodatkowe atrakcje) pokryje Synergy WorldWide.

Oprócz szkoleń biznesowych prowadzonych przez największych liderów oraz kierownictwo Synergy, podczas tego weekendu nie zabraknie także dodatkowych atrakcji oraz wyśmienitego jedzenia.

Kliknij tutaj aby obejrzeć Podsumowanie Akademii Team Managerów z 2012 roku.

Jak się zakwalifikować?

Kwalifikacja na Akademię Team Managerów 2013 trwa od 1 czerwca 2012 do 31 maja 2013.

Jest kilka sposobów na zakwalifikowanie się na te wydarzenie:
  • awansuj do rangi Team Manager przed 31 maja 2013, a będą Państwo zakwalifikowani automatycznie.
  • awansuj do rangi Team Leadera i utrzymaj ją lub awansuj do wyższej rangi w kolejnym miesiącu podczas trwania promocji Title Plus (1 września – 28 lutego 2013).
  • osoby z rangą Team Manager oraz wyższą, które brały udział w poprzednich Akademiach Team Managerów mogą zakwalifikować się ponownie jeśli zasponsorują nowego Team Managera z ich struktury.
W najbliższych tygodniach i miesiącach zaplanujcie ze swoim sponsorem to aby wziąć udział w tym niesamowitym wydarzeniu.

Osoby już zakwalifikowane niebawem otrzymają zaproszenia wraz z instrukcjami na swoje skrzynki mailowe.

Do zobaczenia w Austrii!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us