Uroczysty Obiad dla członków polskiego Klubu Pionierów z Danem Higginsonem.

Drodzy Synergy Team Members:


Podziwiając niesamowity rozwój rynku polskiego, chciałbym skorzystać z okazji i podziękować Wam za ciężką pracę, poświęcenie i zaangażowanie w budowaniu biznesu Synergy. W szczególności gratuluję naszym członkom Klubu Pionierów, którzy odgrywają znaczącą rolę w rozwoju tego wspaniałego rynku jakim jest Polska.

25 kwietnia w Warszawie organizujemy uroczysty obiad dla wszystkich członków polskiego Klubu Pionierów, na który osobiście Was wszystkich zapraszam. Te osoby, które jeszcze nie dołączyły do grona Klubu Pionierów mają również szansę uczestniczyć w tym wyjątkowym spotkaniu osiągając rangę Gold do końca marca.

Korzystając z okazji chciałbym również przypomnieć, że promocja „Klub Pionierów” została przedłużona do końca maja więc wykorzystaj to i pozwól się zaprosić nie tylko na uroczysty obiad 25 kwietnia, ale również na wyjazd do Las Vegas oraz centrali firmy w Utah w sierpniu 2013. Kliknij tutaj , aby poznać szczegóły tej promocji.

Mam nadzieję, że spotkamy się zarówno w kwietniu jak i w sierpniu. Nie przegap swojej szansy i weź udział w tych szczególnych wydarzeniach. Będziemy się świetnie bawić! Do zobaczenia już 25 kwietnia w Warszawie.

Z poważaniem,

Dan Higginson
Założyciel i CEO
 

CONVERSATION

Instagram

Follow Us