Uznanie dla Team Members w Europie - lutego 2013

wtorek, marca 12, 2013

Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali w lutym! Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w lutym

Team Manager
Ann-kathrine Nyborg (Norway)
Jarkko Ja Amayi Parhiala (Finland)
Frank Fliether (Germany)

Team Leader
Conny Vahlin (Sweden)
Volcano Vision (Finland)
Marianna Haslinger-velter (Germany)
Lene Rønsholm (Norway)
Robert Cieslik (Poland)

Gold
Conny Vahlin (Sweden)
Ilpo Ja Maria Mattila (Finland)
Carina Sauerwald (Germany)
Marianna Haslinger-velter (Germany)
Robert Cieslik (Poland)
Else Bodil Wettergren (Norway)


Silver
Conny Vahlin (Sweden)
Roar Westby (Norway)
Ilpo Ja Maria Mattila (Finland)
Sini Haverinen (Finland)
Odd Osmundsen (Norway)
Anne Marie Bundgaard (Denmark)
Peter Harter (Austria)
Arnt Joar Lien (Norway)
Amely Rommelspacher (Germany)
Ann-kristin Fösker (Sweden)
Else Bodil Wettergren (Norway)

Bronze
Helle Kristensen (Denmark)
Anneli Merisalo (Finland)
Ilpo Ja Maria Mattila (Finland)
Anne Marie Bundgaard (Denmark)
Stine Christoffersen (Denmark)
Lebe In Bewegung (Austria)
Rauni Koskinen (Finland)
Ketil Paulsen (Norway)
Kjell Egil Karlsvik (Norway)
Amely Rommelspacher (Germany)
Francisco Garrido Fernandez (Spain)
Kari Solbakken Risborg (Norway)
Ivar Olav Viggen (Norway)
Heidemarie Gaertner (Germany)
Reino Säteri (Finland)
Volker Schumacher (Germany)
Solveig Gjelsten (Norway)
Jytte Langkjær (Denmark)
Dagmar Puetz (Germany)
Otto Wolff (Germany)
Karina Rafalko (Poland)
Östen Nilsson (Sweden)
Gunda Forvemo (Norway)
Eva Kihm Søstuen (Norway)

Star
Thomas Pugel (Austria)
Andreas Hoffmeister (Germany)
Maria Victoria Gorena (Spain)
Kent Gungør (Norway)
Anneli Merisalo (Finland)
Ragni S. Handberg (Spain)
Kenneth Buaas Aas (Norway)
Laila Irene Gruner (Denmark)
Yvonne Hutchins (United Kingdom)
Anne Berge (Norway)
Erlin Gjerulff (Denmark)
Børge Yde Søndergaard (Denmark)
Richard Kristiansen (Norway)
Stine Christoffersen (Denmark)
Ndubueze Amadi (United Kingdom)
Anneli Yli-hemminki (Finland)
Jon Ragnar Krogstad (Norway)
Anni Kirk (Denmark)
Tormod Selseth (Norway)
Harry Pedersen (Norway)
Per Magne Bergland (Norway)
May Britt Lien Botten (Norway)
Elin Wibeke Steinheim (Norway)
Rauni Koskinen (Finland)
Anneli Säteri (Finland)
Mag. Wolfgang Gager (Austria)
Lea Kriznar (Austria)
Hanne Westh Hougaard (Denmark)
Ilse Taabbel (Denmark)
Mary Anette Laursen (Denmark)
Linn-kristin Stølsbotten Strand (Norway)
Martina Meyer (Germany)
Robert Solstad (Norway)
Johanne Svensli Sæther (Norway)
Terje Borgen (Norway)
Nicole Woith Nicole's Kosmetik Stuebchen (Germany)
Aira Partio (Finland)
Kenneth Børseth (Norway)
Bjarne Kartevoll (Norway)
Kari Solbakken Risborg (Norway)
Heike Maria Gollerits (Austria)
Alvaro Botana Da Rosa (Spain)
Kerstin Philipson (Sweden)
Lillian Strengesøe Andersen (Denmark)
Inger Jorid Lium (Norway)
Arja Enberg (Finland)
Tatjana Smisl (Austria)
Sandra Olschewski (Germany)
Greger Toolanen (Sweden)
Vibeke Nilsen (Norway)
Thomas W Kristiansen (Norway)
Kirsten Glavind (Denmark)
Volker Schumacher (Germany)
Viola Tölli (Finland)
Inge Mimlich (Austria)
Hans Birgir Hansen (Denmark)
Lissie S Danielsen (Denmark)
Joern Albrecht (Germany)
Ilme Ojar (Finland)
Janina Banasiak (Poland)
Solveig Gjelsten (Norway)
Linda Bekkevold Hauge (Norway)
Sirkka Saarenmäki (Finland)
Slavica Pecnik (Austria)
Maciej Lykowski (Poland)
Tom-einar Kristoffersen (Norway)
Jytte Langkjær (Denmark)
Stephan Und Tina Kiefer (Germany)
Audhild Nystad (Norway)
Dragica Likar (Austria)
Wioletta Kopyto (Poland)
Sinikka Markus (Finland)
Mona Olaug Persen (Norway)
Hanne Gro Wallin (Norway)
Ipro24 (Germany)
Oliver Dietsche (Germany)
Ritva Tervonen (Finland)
Jan Olav Haukvik (Norway)
Iga Monika Skrzycka (Poland)
Sverre Rui (Norway)
Karina Rafalko (Poland)
Gunilla Egebrink (Sweden)
Lilian Muessig (Germany)
Heiner Huober-cantwell (Germany)
Nordic (Sweden)
Åsta Folkedal Bru (Norway)
Mareike Bremer (Germany)
Jeremias Andersen (Norway)
Pawel Wojciechowski (Poland)
Adrian Anasiewicz (Poland)
Anita Maier (Germany)
Siri Oterhals (Norway)
Emil Zuk (Poland)
Sylvia Annett Braeuning (Germany)
Marta Konert Zielony Pokój (Poland)
Moppi-soppi Oy (Finland)
Timo Korpi (Finland)
Anna Stadlbauer (Austria)
Tore Nilsen (Norway)
Anita Kvammen Silseth (Norway)
Manuelas Heuriger (Austria)
Bernt Pedersen (Norway)
Diego Galera (Germany)
Jari Ja Jalo Patosalmi (Finland)
Rita Tolfsen (Norway)
Joanna Kuzmicka (Poland)
Ole Gunnar Bardølsgård (Norway)
Natalia Swieboda (Poland)
Knut Bye (Norway)



Najlepiej rekrutujący we lutym
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Europa środkowa
Helmut Magerl (Austria)
Grzegorz Małecki (Poland)
Otto Wolff (Germany)
Karina Rafałko (Poland)
Volker Schumacher (Germany)


Skandynawia
Turid Ruud (Norway) 
Solveig Gjelsten (Norway)
Ole Gunnar Bardølsgård (Norway)
Sverre Rui (Norway)
Jytte Langkjær (Denmark)


Wielka Brytania/Irlandia
K. N. R. International Network (Ireland) 
Irene Mbote (United Kingdom)
Yvonne Hutchins (United Kingdom)
James Booth (Ireland)
Datonye Manuel (United Kingdom)

Najlepsi w budowaniu struktur we lutym
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Europa środkowa 
Frank Fliether (Germany)
Marie-Therese Weissenhorn (Germany)
Lidia Magdalena Szostak (Poland)
Gesundheitsberatung (Germany)
John David Villegas (Germany)


Skandynawia
Karina Kirk (Denmark)
Stein Magne Osmoen & Ingrid Haugan (Norway)
Jarkko ja Amayi Parhiala (Finland)
Reidun Lydersen Dalheim (Norway)
Flemming Hammer Broetker (Denmark)


Wielka Brytania/Irlandia

Legacy Retreat 

Kwalifikowani alumni

Kwalifikowani po raz pierwszy

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.