II Warsztat Szkoleniowy w Polsce – 6 kwietnia 2013

Drodzy członkowie zespołu Synergy:

Jesteśmy świadkami niesamowitych wzrostów oraz entuzjazmu w Polsce, dlatego też cieszymy się z nadchodzącego już drugiego Warsztatu Szkoleniowego Synergy, który odbędzie się w sobotę w Ożarowie Mazowieckim. Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu gdzie dowiesz się jak korzystać ze sprawdzonych narzędzi, które pomogą rozwijać i zmaksymalizować efekty Twojej pracy z biznesem Synergy.

Jako niespodziankę i dodatek do wyjątkowego treningu, który przeprowadzą czołowi polscy liderzy cieszymy się, iż możemy ogłosić uczestnictwo gościa specjalnego w tym warsztacie. Pani Edyta Kamoda jest absolwentką Erickson International College w Vancouver w Kanadzie. Jest praktykiem NLP, coachem, trenerką relacji z wieloletnim popartym sukcesami doświadczeniem w sprzedaży. Z wielką pasją i talentem pomaga odkrywać najlepszy potencjał w ludziach z którymi pracuje skutecznie motywując ich do realizacji celów. Dołącz do nas i zostań zainspirowany ucząc się jak stawiać sobie cele i je realizować.

Data: Sobota, 6 kwietnia 2013
Czas: 11.00 – 17.00
Miejsce: MCC Mazurkas Conference Center & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Wstęp: 30 PLN (z VAT)


30 złoty za specjalne szkolenie z panią Kamodą to szansa, jakiej nie możesz przegapić. Liczba uczestników jest ograniczona, więc upewnij się, że zarezerwowałeś sobie miejsce i zarejestruj się już dziś!

Z pozdrowieniami,

Zespół Synergy Worldwide

CONVERSATION

Instagram

Follow Us