Synergy Polska– Podsumowanie kwietniowych Warsztatów Szkoleniowych

Po raz kolejny ponad 100 członków zespołu Synergy Polska wzieło udział w Warszatach Szkoleniowych, które odbyły się w miniony weekend w sobotę 6 kwietnia w Centrum Konferencyjnym MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.

Było to szczególne spotkanie przepełnione wiedzą praktyczną. Liderzy uczyli za pomocą przykładów jak tworzyć listę, jak zapraszać, robić prezentacje czy dbać o nowych członków zespołu. Uczyliśmy się jak stawiać sobie cele i planować ich osiąganie. Gość specjalny pani Edyta Kamoda motywowała oraz inspirowała do działania.

Jesteśmy przekonani, że wszyscy obecni na warsztatach opuścili je pełni nowych pomysłów, celów które przed sobą postawili oraz nowej i cennej wiedzy.

Synergy w Polsce rozwija sie, a Polscy Liderzy oraz członkowie zespołu są podekscytowani na samą myśl o kolejnych Warsztatach Szkoleniowych, które odbędą się za miesiąc 11 maja w Ożarowie. Już teraz zaznaczcie tę datę w swoich kalendarzach aby nie przegapić tego wydarzenia. Zaplanujcie ilu członków zespołu chcecie aby z Wami przyjechało. Szczegółowe informacje na temat rejestracji opublikujemy już wkrótce na naszym Blogu firmowym.

Do zobaczenia 11 maja!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us