Trzy miasta! Świetne spotkania! Podsumowanie.

Dziękujemy wszystkim członkom zespołu Synergy oraz ich gościom, za uczestnictwo i organizację naszych spotkań w Katowicach, Poznaniu oraz Warszawie przygotowanych w ramach Citi Tour.

Ponad 200 osób zebrało się we wszystkich 3 miastach w Polsce aby dowiedzieć się o szansie Synergy Worldwide. Nasz gość specjalny Paul Blad – Presidential Executive, szkolił, motywował oraz inspirował do działania. Podkreślał, iż biznes MLM buduje się od wydarzenia do wydarzenia i przypomniał, jaka jest przed nami ogromna szansa związana z organizacją największego spotkania Synergy Polska w tym roku – Wielkiego Otwarcia – Grand Opening.

W czwartek na uroczysty obiad do Łazienek Królewskich do Belvedere w Warszawie zjechali się członkowie Klubu Pionierów Synergy Polska z całego kraju. Wyjątkowa atmosfera, wspaniała kuchnia oraz możliwość bezpośredniego kontaktu naszego zespołu z założycielem firmy Danem Higginsonem, pomogła w wyznaczeniu celów na kolejne tygodnie, miesiące i lata. Kliknij tutaj aby obejrzeć galerię zdjęć z tego spotkania.Emocje sięgnęły zenitu, kiedy Dan Higginson pojawił się na ostatnim, zamykającym serię spotkań Citi Tour meetingu w Warszawie. Dan udzielił wszystkim zebranym radę jak poprzez cele, konsekwencję, koncentrację oraz intensywną pracę osiągnąć sukces oraz uzyskać niezależność finansową. Dał namiastkę tego co nas czeka 31 maja na całodniowym szkoleniu, które przeprowadzi dla wszystkich członków zespołu Synergy Polska w ramach weekendu Grand Opening w hotelu Narvil w Serocku pod Warszawą.

Do zobaczenia 11 maja na naszym najbliższym szkoleniu w Ożarowie Mazowieckim w hotelu Mazurkas. W przyszłym tygodniu ruszamy z rejestracją!

Pozdrawiamy
Zespół Synergy Polska

CONVERSATION

Instagram

Follow Us