Uroczysty obiad z Danem Higginsonem w Belvedere w Łazienkach Królewskich!

piątek, kwietnia 12, 2013


Marek Amrosz
Andrzej Kędzior
Aldona i Michal Mosiejko
Robert Cieslik
Daniel Krawcewicz
Katarzyna Napiórkowska
Ryszard Piotrowski

Jesteście częścią elitarnej grupy, która odgrywa bardzo ważną role w rozwoju i sukcesie Synergy Polska. W podziękowaniu za wkład pracy i zaangażowanie w budowanie biznesu Synergy zapraszamy Was oraz Waszych współmałżonków do uczestnictwa w uroczystym obiedzie z założycielem i prezesem firmy Synergy Worldwide Danem Higginsonem. Dnia 25 kwietnia zapraszamy do Łazienek Królewskich w Warszawie do ekskluzywnej restauracji Belvedere www.belvedere.com.pl wyróżnianej co roku przez najbardziej ceniony na świecie przewodnik kulinarny Michelin. Dołącz do nas i zasmakuj wyśmienitej kuchni oraz wyjątkowej atmosfery z przyjaciółmi tworzącymi zespół Synergy w Polsce*.

Dla tych z Państwa, którzy nie zakwalifikowali się na tę uroczystość, a chcieliby w niej uczestniczyć, mamy wspaniałą wiadomość. Ci z Was, którzy do niedzieli 21 kwietnia osiągną obroty kwalifujące do rangi Gold będą również zaproszeni na te uroczyste spotkanie.

Nie zwlekaj. Członkowie polskiego Klubu Pionierów, oprócz wyróżnienia czy osobistego kontaktu z założycielem firmy mają szansę wziąć udział w wyjeździe do Las Vegas i centrali firmy w USA w sierpniu br. Kwalifikacja ta przedłużona została do końca maja, a szczegóły tej promocji znajdziesz tutaj.

Wykorzystaj swoją szansę i weź udział w tych specjalnych wydarzeniach. Będziemy się na pewno świetnie bawić. Do zobaczenia w Łazienkach Królewskich już 25 kwietnia!

*zaproszenia dla osób zakwalifikowanych na uroczysty obiad ze wskazaniem dokładnej godziny rozpoczęcia spotkania prześlemy indywydualnie drogą mailową.

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.