Uroczysty obiad z Danem Higginsonem w Belvedere w Łazienkach Królewskich!


Marek Amrosz
Andrzej Kędzior
Aldona i Michal Mosiejko
Robert Cieslik
Daniel Krawcewicz
Katarzyna Napiórkowska
Ryszard Piotrowski

Jesteście częścią elitarnej grupy, która odgrywa bardzo ważną role w rozwoju i sukcesie Synergy Polska. W podziękowaniu za wkład pracy i zaangażowanie w budowanie biznesu Synergy zapraszamy Was oraz Waszych współmałżonków do uczestnictwa w uroczystym obiedzie z założycielem i prezesem firmy Synergy Worldwide Danem Higginsonem. Dnia 25 kwietnia zapraszamy do Łazienek Królewskich w Warszawie do ekskluzywnej restauracji Belvedere www.belvedere.com.pl wyróżnianej co roku przez najbardziej ceniony na świecie przewodnik kulinarny Michelin. Dołącz do nas i zasmakuj wyśmienitej kuchni oraz wyjątkowej atmosfery z przyjaciółmi tworzącymi zespół Synergy w Polsce*.

Dla tych z Państwa, którzy nie zakwalifikowali się na tę uroczystość, a chcieliby w niej uczestniczyć, mamy wspaniałą wiadomość. Ci z Was, którzy do niedzieli 21 kwietnia osiągną obroty kwalifujące do rangi Gold będą również zaproszeni na te uroczyste spotkanie.

Nie zwlekaj. Członkowie polskiego Klubu Pionierów, oprócz wyróżnienia czy osobistego kontaktu z założycielem firmy mają szansę wziąć udział w wyjeździe do Las Vegas i centrali firmy w USA w sierpniu br. Kwalifikacja ta przedłużona została do końca maja, a szczegóły tej promocji znajdziesz tutaj.

Wykorzystaj swoją szansę i weź udział w tych specjalnych wydarzeniach. Będziemy się na pewno świetnie bawić. Do zobaczenia w Łazienkach Królewskich już 25 kwietnia!

*zaproszenia dla osób zakwalifikowanych na uroczysty obiad ze wskazaniem dokładnej godziny rozpoczęcia spotkania prześlemy indywydualnie drogą mailową.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us