Uznanie dla Team Members w Europie - marzec 2013

wtorek, kwietnia 16, 2013

Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali w marcu! Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w marcu

Team Manager
Conny Vahlin (Sweden)
Trygve  Belsås (Norway)
Arja Tolvanen (Finland)

Team Leader
Andrea Schabler (Austria)
Kim Bradley (United Kingdom)
Raija Kauvosaari (Finland)
Kjell Egil Karlsvik (Norway)
Heike Maria Gollerits (Austria)

Gold
Andrea Schabler (Austria)
Horst Schoellerl (Austria)
Johanna Ja Pekka Jauhiainen (Finland)
Alfonso Vilches Del Castillo (Spain)
Kjell Egil Karlsvik (Norway)
Heike Maria Gollerits (Austria)



Silver
Andrea Schabler (Austria)
Horst Schoellerl (Austria)
Clare Davison (United Kingdom)
Janez Brvar (Austria)
Jaana Kauvosaari (Finland)
Tuula Von Hertzen (Finland)
Merja Saalasti (Finland)
Alfonso Vilches Del Castillo (Spain)
Kjell Egil Karlsvik (Norway)
Heike Maria Gollerits (Austria)
Tommy Bjerkås (Norway)
Ivar Olav Viggen (Norway)
Östen Nilsson (Sweden)
Gunda Forvemo (Norway)
Hans Swärd (Sweden)
Ann Mary Sandnes (Norway)

Bronze
Andrea Schabler (Austria)
Christian Koller (Austria)
Joe John Mckenna Ireland Maria Victoria Gorena (Spain)
Horst Schoellerl (Austria)
Elisabeth Koch (Austria)
Clare Davison (United Kingdom)
Maaret Markus (Finland)
Kirsti Neirola (Finland)
Tero Huupponen (Finland)
Kyösti Tynkkynen (Finland)
Fazita Hadrovic (Austria)
Seppo S Laari (Finland)
Nils Morten Beitnes (Norway)
Jutta Rolleke Juan Jose Martin Fernandez (Spain)
Elin Wibeke Steinheim (Norway)
Marjatta Kohonen (Finland)
Tapani Ja Sirkka-liisa Ristolainen (Finland)
Hedwig Fehringer (Austria)
Minna Kristiina Kiukas (Finland)
Krystal Fox (United Kingdom)
Arild Strand (Norway)
Robert Solstad (Norway)
Marjatta Tapaninen (Finland)
Jan-erik Jacobsson (Sweden)
Karl-otto Sandvik (Denmark)
Bettina Zink (Germany)
Heike Maria Gollerits (Austria)
Kari Jensen (Norway)
Liisa Jalonen (Finland)
Inge Mimlich (Austria)
Sirpa Nilosaari (Finland)
Tor Åge Skinstad (Norway)
Roar Kristoffersen (Norway)
Heidi Lönnqvist (Finland)
Mariusz Kopa (Poland)
Sinikka Markus (Finland)
Lisa Baiocchi (Netherlands)
Ing. Rudolf Fabsits (Austria)
Ipro24 (Germany)
Oliver Dietsche (Germany)
Tomasz Rafalko (Poland)
Friedrich Eschle (Germany)
Nordic (Sweden)
Hans Swärd (Sweden)
Dennis Blom (Sweden)
Ann Mary Sandnes (Norway)
Romana Grandits (Austria)
Arnfinn Malmedal (Norway)
Kurt Gasper (Austria)

Star
Ing.walter Tarmann (Austria)
Erna Hauzeneder (Austria)
Elisabeth Erhart Team Delphin (Austria)
Fjaere Oekonomi Og Regnskap As (Norway)
Aage Telstoe (Norway)
Anne Salamonsen (Norway)
Clare Davison (United Kingdom)
Randolf Koops (Germany)
Taika Lähde Oy (Finland)
Unto Turunen (Finland)
Parturi-kampaamo Irmeli Mustajärvi (Finland)
Ismo Laamanen (Finland)
Petra Zach (Austria)
Ivar Åge Johnsen (Norway)
Tom Rune Daae (Norway)
Andrea Moedlinger (Austria)
Kirsten Kemnitz (Norway)
Minna Kuivaniemi (Finland)
Dieter Hinske (Germany)
Manuela Warschewske (Germany)
Markus Schrommel (Austria)
Laura Viirre (Finland)
Maria Da Penha Kjerstad (Norway)
Evamaria Fransiska Friede (Germany)
Hedwig Fehringer (Austria)
Marketta Kankaisto (Finland)
Anyway 1144226 (Czech Republic)
Kristin Wiese (Germany)
Jose Camacho Munoz (Spain)
Juan Manuel Fernandez Gomis (Spain)
Eila Hirvi (Finland)
Angela Golze (Germany)
Veronika Schreier (Austria)
Marja-liisa Niemi (Finland)
Ragnar Bakker (Norway)
Gasthaus Kantolankulma Oy (Finland)
Sølvi Eidsvåg (Norway)
Katrine Høie (Norway)
Alla Shvarova (Spain)
Juha P Tapaninen (Finland)
Raili Laari (Finland)
Juho Kauvosaari (Finland)
Matjaz Kelner (Austria)
Josef Flandorfer (Austria)
Berit Pedersen (Norway)
Torsten Von Der Fecht (Germany)
Bente Konstanse Flåten Bjørn Berdal (Norway)
Liisa Jalonen (Finland)
Egil Aas (Spain)
Anne-grethe Groenseth (Norway)
Tor Åge Skinstad (Norway)
Päivi Ja Hannu Tolonen (Finland)
Bente Garmann (Norway)
Anne Marie Sander (Norway)
Joanna Piaskowska (Poland)
Nina Cathrine Nilsson (Norway)
Merja Uus-leponiemi (Finland)
Heidi Lönnqvist (Finland)
Kamila Florowska (Poland)
Runar Dumonceau (Norway)
Helena Hemming (Finland)
Team Intraheat Dm (Austria)
Raija Palviainen (Finland)
Ella Harkiolaki (Norway)
Lisa Baiocchi (Netherlands)
Ing. Rudolf Fabsits (Austria)
Kosir Alenka (Austria)
Bernt Hofstad (Spain)
Friedrich Eschle (Germany)
Roosa Hannikainen (Finland)
Helmut Gruber (Germany)
Signe Helene Karlsen (Norway)
Pertti Teurajärvi (Finland)
Martha Buchgraber (Austria)
Miomi Ab (Sweden)
Seija Ja Sakari Kinnunen (Finland)
Sonja Reiter Und Rainer Hilbert (Germany)
Irene Mbote (United Kingdom)
Sigrun Melås (Norway)
Hans Swärd (Sweden)
Gunnar Pettersson (Sweden)
Ulf Danielsson (Sweden)
Dennis Blom (Sweden)
Grete Lund (Norway)
Maud Steinsvik (Norway)
Tommy Tolfsen (Norway)
Ann Mary Sandnes (Norway)
Karl Egil Bjørklund (Norway)
Markus Schickmueller (Austria)
Simone Gueth (Germany)
Alexander Przibill (Germany)
Ulrike Martens (Germany)
Barbara Gollerits (Austria)
Romana Grandits (Austria)
Christer Franzen (Sweden)
Arnfinn Malmedal (Norway)
Endre Sigmund Nygaard (Norway)
Gertrud Nord (Sweden)
Maria B. Klauß (Germany)
Prince Pascal C Kanu (United Kingdom)
Katiane Barbosa Da Silva (Spain)
Kurt Gasper (Austria)
Karin Strohmaier (Austria)
Nancy Hortans (Finland)
Rene Neubauer (Austria)
Josef Schirnhofer (Austria)
Uta Boehlendorf (Germany)


Najlepiej rekrutujący we marcu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Europa środkowa
Ana Vajda-Friess (Austria)
Friedrich Eschle (Germany)
Heidelinde Kelbic (Austria)
Horst Schoellerl (Austria)
IPRO24 (Germany)


Skandynawia
Susanne Aasborg (Denmark) 
Ann Mary Sandnes (Norway)
Kjell Egil Karlsvik (Norway)
Jaana Kauvosaari (Finland)
Arnfinn Malmedal (Norway)


Wielka Brytania/Irlandia
Irene Mbote (United Kingdom) 
Prince Pascal C Kanu (United Kingdom)
Muriel Lowry (Ireland)
Mathilde Barbier (United Kingdom)
Tilat Mahiudin (United Kingdom)

Najlepsi w budowaniu struktur we marcu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Europa środkowa 
Ana Vajda-Friess (Austria)
Helmut Jelinek (Austria)
Nusa Brvar (Austria)
Mariano Del Castillo Morales (Spain)
Aldona & Michael Mosiejko (Poland)


Skandynawia
Anna Lena Hole (Norway)
Arja Tolvanen (Finland)
Jens Tamlagsroenning (Norway)
Joanna & Pekka Jauhiainen (Finland)
Maria Danielsson (Sweden)


Wielka Brytania/Irlandia
Sandra Hillawi (United Kingdom)
Yvonne E. Timmins (Ireland)
Simon T. Fox (United Kingdom)


Legacy Retreat 

Kwalifikowani alumni
William Martin
Martin Østvang
Eric & Kati Gammals

Kwalifikowani po raz pierwszy

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.