Wielkie Otwarcie Synergy Polska - Grand Opening - zarejestruj się już dziś!

Członkowie zespołu z całej Polski nie mogą się już doczekać oficjalnego Wielkiego Otwarcia Synergy Polska - Grand Opening , które odbędzie się w przepięknym Hotelu i Centrum Konferencyjnym Narvil w Serocku nad zalewem zegrzyńskim pod Warszawą. Mamy przyjemność powiadomić Państwa o dwóch dodatkowych wydarzeniach, które będą częścią weekendu Grand Opening, na które już dziś można się rejestrować.

31-go maja ( piątek ) w godzinach 12.00-19.00 odbędzie się całodniowe szkolenie specjalne dla wszystkich dystrybutorów Synergy.  Prowadzącymi będą wyjątkowi prelegenci.  Dianne Leavitt - Podwójny Presidential Executive oraz Założyciel i Dyrektor Generalny Synergy Worldwide Dan Higginson.  Ten znakomity duet w trakcie spotkania skupi się na tematyce rozwoju osobistego, przywództwa oraz  właściwych postaw uczestników marketingu sieciowego.  Szkolenie to jest niezbędne jeśli planujesz rozwijać swój biznes Synergy.  Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji aby dowiedzieć się więcej o ogromnym potencjale jaki drzemie w produktach i planie wynagradzania Synergy.  Koszt tego treningu to 13 Euro przy rejestracji online lub 60zł przy płatności gotówką na miejscu.  Zarejestruj się już dziś i dołącz do Dianne Leavitt, Dana Higginsona oraz czołowych liderów Synergy Polska.
 
Wieczorem w piątek (31.05) dystrybutorzy oraz ich goście są zaproszeni na wyśmienitą kolacje z Danem Higginsonem oraz gośćmi specjalnymi sobotniego Wielkiego Otwarcia.   Kolacja odbędzie się restauracji hotelu Narvil w Serocku w godzinach 20.00-23.00. Dołączcie do nas aby skosztować wspaniałej kuchni oraz spędzić ten niesamowity wieczór ze swoimi najbliższymi partnerami w Synergy. Kosz kolacji to 24 Euro przy rejestracji online lub 120 złotych przy płatności gotówką na miejscu.
 
Aby zarejestrować się na piątkowe spotkania kliknij tutaj.

1-go czerwca ( sobota ) w godzinach 12.00-18.00 Team Members oraz ich goście wezmą udział w oficjalnym Wielkim Otwarciu Synergy Polska.  Gorąco zachęcamy do zaznaczenia tej daty w Państwa kalendarzach już teraz aby spędzić ten niesamowity dzień wraz z Założycielem i Dyrektorem Generalnym Synergy Worldwide Danem Higginsonem oraz Team Members z całego kraju!

Bilety na oficjalny Grand Opening są dostępne w wirtualnym biurze Pulse w cenie 50 złotych.  Możecie tam również nabywać bilety w pakietach po 10 lub 20 szt, dzięki czemu nabędziecie je taniej! Dodatkowo każdy z liderów, zakupujący pakiet otrzyma 1 wejściówkę gratis na piątkowy trening oraz miejsce w pierwszych rzędach na sobotnim wydarzeniu.

Co z noclegiem?  Uwaga!  Specjalnie dla naszych gości Synergy wynegocjowało specjalne stawki za wynajem pokoi w Hotelu Narvil. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z tej specjalnej oferty, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres: hotel@hotelnarvil.pl.  W treści e-maila proszę napisać, że chcą Państwo zarezerwować pokój na Weekend Synergy Grand Opening, a w temacie wpisać: „Event Synergy 1-go czerwca”.  Rezerwacje można również składać telefonicznie pod nr tel:  +22 566 10 00.  Hasło:  Synergy!

Nie przegapcie Państwo tej wspaniałej oferty i zarezerwujcie swój pokój już dziś, gdyż ich liczba w promocyjnej ofercie jest ograniczona.  Ceny rabatowe kształtują się następująco:

Pokój 1 osobowy Standard – 385,00zł - 268,00zł
Pokój 2 osobowy Standard – 415,00zł - 289,44zł

W cenie pokoju zawarte są:  śniadanie, basen, sauna, sala fitness oraz bezprzewodowy Internet.

Dla najszybszych wiadomość dnia! Pierwszych 9 pokoji rezerwowanych online na stronie w jeszcze niższych cenach! Tylko 250 za jedynkę lub 280 zł za pokój 2-osobowy.

Zaoszczędź i zarejestruj się już dziś! Do zobaczenia w Hotelu Narvil!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us