Certyfikacja NSF

Za kilka tygodni 1 czerwca wspólnie z wami będę uczestniczyła w oficjalnym Wielkim Otwarciu Synergy

Worldwide Polska. Bardzo się cieszę, że będę mogła się z wami podzielić się faktami, które sprawiają, że produkty Synergy są tak wyjątkowe. Jako Wiceprezes ds. Jakości wspólnie z całym swoim ze
społem pracujemy pilnie aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo każdego produktu sprzedawanego przez Synergy Worldwide.

Poza naszym własnym zobowiązaniem do jakości, nasz zakład produkcyjny posiada certyfikację NSF. Pozólcie, że wyjaśnię co to oznacza.

Wyjaśnienie zasad przyznania certyfikatu NSF

W roku 2010 firma Synergy WorldWide otrzymała z NSF International certyfikat dobrej praktyki produkcyjnej NSF w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa publicznego - Public Health i Safety Company™. NSF International — niedochodowa i pozarządowa organizacja - to światowy lider w dziedzinie standardów w zakresie rozwoju, certyfikacji produktów, edukacji i zarządzania ryzykiem na rzecz ochrony zdrowia i bezpieczeństwa publicznego.

W ramach procesu certyfikacji nowoczesne zakłady produkcyjne firm Nature’s Sunshine i Synergy WorldWide przeszły szeroko zakrojony audyt prowadzony przez zespół pracowników NSF. Zespół ten dokonał inspekcji instalacji produkcyjnych, regulaminów i procedur oraz procesów produkcyjnych firmy Nature’s Sunshine. Aby zachować ten certyfikat, firma Nature’s Sunshine co roku przechodzi audyty NSF, które pozwolają nam pozostać w czołówce producentów branży suplementów diety.


Co to oznacza dla Synergy WorldWide?

NSF jest wiodącą, niezależną organizacją audytu zewnętrznego dla firm działających w sektorach zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. Od lat Nature’s Sunshine twierdziła, że posiada najlepsze procesy, procedury i dokumentację, co umożliwiło Synergy WorldWide zapewnienie niezrównanej jakości produktów. Obecnie niezależna organizacja dokonała inspekcji tych zakładów i potwierdziła te twierdzenia. Niezależna certyfikacja NSF ma na celu dalsze:

  • zapewnianie firmie Synergy WorldWide przewagi konkurencyjnej na rynku globalnym,
  • zwiększanie naszej wiarygodności, dzięki temu, że NSF jest uznaną na świecie organizacją działającą w wielu branżach,
  • zwiększanie zaufania konsumentów, że NSF zapewnia pełną zgodność z nowymi regulacjami US FSA i że jest w każdej chwili przygotowana na audyt FDA.
Firma Synergy WorldWide znalazła się na liście firm posiadających certyfikat zgodności z dobrymi praktykami produkcyjnymi podany na stronie internetowej NSF.

Do zobaczenia już wkrótce na najważniejszym wydarzeniu Synergy Polska w tym roku w hotelu Narvil w Serocku.

Z pozdrowieniami
Lynda Hammons
Wiceprezes ds. jakości


CONVERSATION

Instagram

Follow Us