Majowa promocja!

Za nami kolejne Warsztaty dla nowych Członków Zespołu Synergy, które odbyły się w miniony weekend w sobotę 11 maja w Centrum Konferencyjnym MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Poza świetnymi treningami przeprowadzonymi przez naszych kluczowych liderów z całej Polski oraz naszego gościa specjalnego panią Beatę Marciniak ogłosiliśmy najnowszą promocję.

Dzięki promocji podreślamy w jeszcze większym stopniu zalety korzystania z programu Automatycznej Wysyłki. Oto jej zasady.

Każdy nowy dystrybutor dokonujący zakupu aktywującego w miesiącu maju (od 1 do 31 maja) i przyłączający się do programu Automatycznej Wysyłki otrzyma od firmy wraz ze swoją pierwszą dostawą Autoship w czerwcu, prezent w postaci dodatkowych produktów.W zależności od tego ile wyniosła aktywacja nowego Dystrybutora otrzyma on od firmy następujący prezent:70cv = butelka Phytolife gratis!

200cv = puszka ProArgi9+ gratis!

600cv = zestaw V3 gratis!

Synergy w Polsce rozwija sie, a Polscy Liderzy oraz członkowie zespołu są podekscytowani na samą myśl o kolejnych Warsztatach Szkoleniowych. Tym razem 15 czerwca Warsztaty odbędą się już w dwóch miastach jednocześnie. W Warszawie oraz Katowicach! Szczegółowe informacje na temat rejestracji opublikujemy po naszym najważniejszym tegorocznym wydarzeniu jakie przygotowujemy na 1 czerwca – Wielkie Otwarcie Synergy Polska! Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa i rejestracji. Szczegóły tutaj.

Do zobaczenia!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us