Majowe Warsztaty Szkoleniowe Synergy Polska dla Team Members z całego kraju!

Serdecznie zapraszamy wszystkich dystrybutorów Synergy Polska na kolejny warsztat szkoleniowy dla początkujących, który odbędzie się 11 maja (sobota) w hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą. Niezależnie od tego czy jesteś nowy w Synergy czy nie, bądź z nami i ze swoim zespołem. Na spotkaniu zdobędziecie gruntowną wiedzę z zakresu budowania podstaw biznesu Synergy w 2013 roku.

Naszym gościem specjalnym prowadzącym warsztat majowy będzie pani Beata Marciniak. Trener rozwoju osobistego, coach, filolog, absolwentka SGH, członek zarządu Stowarzyszenia Promocji Coachingu, autorka wielu publikacji na tematy coachingowe. „Nie przepracowałam w życiu ani jednego dnia – wszystko co robiłam i co robię jest przyjemnością” – powtarza za Thomasem Edisonem.

Zapraszamy na szkolenie!

Data: 11 maja 2013 r. (sobota)
Godziny: 11.00 – 18.00
Miejsce: Centrum Konferencyjne i Hotel MCC Mazurkas Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 177
Bilet wstępu: 40 zł – płatność gotówką na miejscu jedynie z wydrukowanym powierdzeniem dokonania rejestracji, którą dokonać możesz teraz klikając tutaj.

Organizatorzy i Prowadzący szkolenie:
Liderzy Synergy Polska
Beata Marciniak – trener
Radosław Baszyński – Dyrektor Generalny Synergy Worldwide Polska

Harmonogram warsztatów:
11.00 – 14.30 Sesja poranna
14.30 – 15.00 Przerwa obiadowa (zestaw lunch box zawarty w cenie biletu wstępu)
15.00 – 18.00 Sesja popołudniowa

Dojazd transportem publicznym z Warszawy do Ożarowa zajmie Państwu około 30 minut. Centrum Konferencyjne i Hotel MCC Mazurkas znajduje się około 5 minut pieszo ze stacji SKM Ożarów. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej jak dojechać transportem publicznym.

Dla wszystkich dojeżdżających samochodami osobowymi parking na terenie centrum konferencyjnego Mazurkas dla naszych gości gratis!

Zarezerwujcie sobie datę 11 maja 2013 r. w Państwa kalendarzach by upewnić się, że weźmiecie udział w tym bardzo ważnym spotkaniu! Nie przegapcie tej okazji i zapiszcie się już dziś klikając na niniejszy link przekierowujący do strony rejestracyjnej!

Do zobaczenia!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us