Światowy Szczyt w 2013 r. Seul, Korea


Rejestracja rozpoczęta

Dystrybutorzy i liderzy Synergy z całego świata zgromadzą się we wrześniu w związku z bezprecedensowym wydarzeniem w historii firmy, które może stanowić punkt zwrotny w życiu. Światowy Szczyt Synergy w 2013 roku odbędzie się w Seulu (Korea). Właśnie się rozpoczyna rejestracja.

Zachęcamy do dołączenia do nas 26-28 września aby skorzystać ze szkolenia i poczuć inspirację i entuzjazm z poznawania, jak najlepsi na świecie liderzy biznesu osiagają sukcesy. Przy okazji kontaktów z dystrybutorami z całego świata możliwe będzie poznanie kultury koreańskiej.


Program
Sesje i inne wydarzenia w ramach Światowego Szczytu zaplanowano na piątek i sobotę (27-28 września). Szczyt odbędzie się w zapierającym dech w piersiach Centrum COEX w sercu dzielnicy Gangnam. Tegoroczny Szczyt jak nigdy przedtem ujawni energię drzemiącą w Synergy WorldWide poprzez prelegantów, szkolenia, spotkania krajowe, wręczenie nagród, przyjęcia i przedstawienia kulturalne.

Dla uczestników, którzy przyjadą do Seulu wcześniej, dostępna będzie w środę i czwartek (25-26 września) oferta całodniowych wycieczek z przewodnikiem po mieście. Koszt wycieczek to 76 USD za osobę, łącznie z obiadem. Prosimy zarejestrować się wcześniej, aby zagwarantować sobie udział w wycieczce. Dodatkowe informacje na temat wycieczek można znaleźć na stronie rejestracji.


Transport w Seulu
Po przylocie na Międzynarodowe Lotnisko Incheon można skorzystać z kilku wygodnych i tanich opcji transportu do hotelu, Centrum COEX lub dowolnego innego miejsca. Więcej informacji jest dostępnych na stronie rejestracji.

Opcje zakwaterowania w hotelach
Prosimy pamietac, że tegoroczna promocja Top 50 Challenge daje szansę skorzystać ze Światowego Szczytu na koszt Synergy. Od stycznia do lipca 10 najlepszych członków zespołu otrzyma 2500 USD po wzięciu udziału w Szczycie, 25 kolejnych uzyska 1500 USD, a kolejnych 15 uczestników 500 USD*. Aby uzyskać więcej informacji o promocji Top 50 Challenge i uzyskiwaniu punktów, kliknjj tutaj.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us