UPS – nowy partner Synergy Worldwide Polska

Firma Synergy WorldWide z przyjemnością pragnie poinformować, że nastąpiła bardzo ważna zmiana z korzyścią dla polskich członków zespołu. Od teraz wszystkie zamówienia w Polsce realizowane są oraz wysyłane za pośrednictwem firmy UPS, która jest niekwestionowanym liderem w branży przesyłek kurierskich.

Jesteśmy przekonani, że ta zmiana zapewni nam wszystkim lepszą jakość pracy oraz niezawodność w realiizacji zamówień. Firma UPS świadczy usługi na najwyższym światowym poziomie oferując przy tym szereg pomocnych narzędzi.

ZALETY OFEROWANYCH NARZĘDZI

Powiadomienia e-mail. Po złożeniu zamówienia, członkowie zespołu otrzymają e-mail z UPS zawierający numer przesyłki, termin dostawy oraz inne przydatne informacje związane z zamówieniem.

Uprzejmość w kontakcie telefonicznym oraz pewność dostawy. Aby zapewnić, że wszystkie zamówienia są skutecznie dostarczane, UPS podejmuje trzy próby dostarczenia do odbiorcy końcowego. Kurier skontaktuje się z odbiorcą przed podjęciem próby dostawy, zwłaszcza w przypadku dostaw za pobraniem. Co ważne kurierzy UPS otrzymują wynagrodzenie na podstawie liczby udanych dostaw, a nie podjętych prób jak ma to miejsce w wielu innych firmach tej branży.

Śledzenie zamówienia. Istnieją trzy sposoby, dzięki którym nasi partnerzy mogą śledzić lokalizację i status przesyłek.

1. Wejdź na UPS.com i wprowadź numer przesyłki nadany przez UPS, dzięki czemu uzyskasz dostęp do wszystkich informacji dotyczących dostawy.
2. Skontaktuj się z UPS bezpośrednio drogą mailową na: custservplpl@ups.com
3. Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta UPS na infolinie pod numer +48-22-534-00-00.

ZMIANA OPŁAT ZWIĄZANYCH Z REALIZACJĄ WYSYŁEK W POLSCE 

Dla nas w Synergy Worldwide najważniejsze jest zapewnienie najwyższej jakości usług. Pomimo zmiany firmy kurierskiej z przyjemnością informujemy, iż nie zmienione zostały stawki wysyłek po kraju dla osób korzystających z opcji płatności kartami płatniczymi oraz kredytowymi. Koszty wysyłki nadal, niezależnie od wielkości dostawy wynosić będą 21,99 zł brutto. Dla osób zainteresowanych płatnością za pobraniem koszt ten został ustalony na poziomie 31,99 zł brutto, również niezależnie od wielkości dostawy.

Zwiększona wydajność, niezawodność i sukces dostawy. Jesteśmy przekonani, że współpraca z firmą UPS pozwoli członkom zespołu Synergy usprawnić swoje działania biznesowe i wejść na nowy, najwyższy poziom oferowanych usług.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us