Uznanie dla Team Members w Europie - kwiecień 2013

środa, maja 15, 2013

Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali w kwietniu! Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w kwietniu

Team Director
Conny Vahlin (Sweden)

Team Manager
Anna-maija & Hannu Kreivi (Finland)
Janos Kovacs (Austria)
Fit And Fun (Germany)
Vital Power Herrmann (Germany)

Team Leader
Tor Helge Maal (Norway)
Lars Laenn (Norway)
Dagmar & Wolfgang Lampe (Germany)
Erika Gruber (Austria)
Lila Köngäs-saarikko (Finland)
Irja Vikman (Finland)
Marja-liisa & Juha Määttänen (Finland)
Maria Proskovits (Austria)
Andre Jenssen (Norway)
Tor Åge Skinstad (Norway)
Dennis Blom (Sweden)
Petra I. Bauer (Germany)
K. N. R. International Network (Ireland)

Gold
Dagmar & Wolfgang Lampe (Germany)
Erika Gruber (Austria)
Michaela Barke (Germany)
Maria Proskovits (Austria)
Andre Jenssen (Norway)
Margit Schaffer (Austria)
Tor Åge Skinstad (Norway)
Östen Nilsson (Sweden)
Nordic (Sweden)
Dennis Blom (Sweden)
Petra I. Bauer (Germany)
K. N. R. International Network (Ireland)




Silver
Zenon Wasak (Poland)
Ronnie Sneisen (Norway)
Erika Gruber (Austria)
Ernst Tanzler (Austria)
Maija-liisa Moilanen (Finland)
Maria Proskovits (Austria)
Karl-otto Sandvik Denmark Margit Schaffer (Austria)
Tor Åge Skinstad (Norway)
Otto Wolff (Germany)
Better Together (Ireland)
Nordic (Sweden)
Siri Oterhals (Norway)
Dennis Blom (Sweden)
Christer Franzen (Sweden)
Arnfinn Malmedal (Norway)
Petra I. Bauer (Germany)

Bronze
Tanja Schulter (Austria)
Live Enerhaugen (Norway)
Juwelier Grottke (Germany)
Anne Grete Solhaug (Norway)
Jelena Dreier (Germany)
Team Heri (Austria)
Gabor Viktor And Orsolya Somogyi Szulyovszky (Czech Republic)
Carola Laaksonen (Finland)
Kenneth Buaas Aas (Norway)
Elizabeth Svensson (Ireland)
Ernst Tanzler (Austria)
Christina Domittner (Austria)
Jon Ragnar Krogstad (Norway)
Dieter Schulz (Germany)
Jatta Antila (Finland)
Bistro Du Marin Oy (Finland)
Mariann Furali (Norway)
Terttu Vääräniemi (Finland)
Multiservicios Camafer C.b. (Spain)
Mustafa Yagci (Germany)
Marja-liisa Niemi (Finland)
Sølvi Eidsvåg (Norway)
Beathe Thoresen (Norway)
Paula Sorvari (Finland)
Gerda Maria Schaffer (Austria)
Tomas Ondrus (Norway)
Berit Pedersen (Norway)
Sandra Olschewski (Germany)
Sabine Fruth (Austria)
Nina Cathrine Nilsson (Norway)
Helena Hemming (Finland)
Fintan Duggan (Ireland)
Freddie Hauge (Norway)
Grete Lund (Norway)
Tore Nilsen (Norway)
Melissa Unger (Austria)
Christer Franzen (Sweden)
Gertrud Nord (Sweden)
Thomas Fruth (Austria)
Ingrid Eggan (Norway)
Lena Ljungdahl (Sweden)
Eirin Løseth (Norway)
Petra I. Bauer (Germany)
Team Breisgau (Germany)
Maria Hirtenlehner (Austria)
Astrid Meier (Germany)
Bjørn Øverbye (Norway)

Star
Tanja Schulter (Austria)
Mieczyslaw Hernik (Poland)
Juwelier Grottke (Germany)
Krzysztof Karkowski (Germany)
Anneli Lundmark (Sweden)
Jens Kraft (Germany)
Rüdiger Ziethen (Germany)
Nina Steig (Norway)
Henry G. Olsen (Norway)
Tom Bjargo (Norway)
Heidi Kristin Hanevold (Norway)
Oddbjoern Wiggen (Norway)
Carola Laaksonen (Finland)
Lars Brandal (Norway)
Karin Stray Helle (Norway)
Christina Domittner (Austria)
Gertrude Dopler (Austria)
Dieter Schulz (Germany)
Brigitte Fliether (Germany)
Jatta Antila (Finland)
Ellen Olsen (Norway)
Ching Wan (United Kingdom)
Achim Gross Ltd (Germany)
Kirsi Kettunen (Finland)
Ines Methner-atkinson (Germany)
Ursel Bellenbaum (Germany)
Pascual Torres Monserrate (Spain)
Karin Svanøy Lillebø (Norway)
Marga Gomme (Germany)
Veselic Martinjak Natalija (Austria)
Bodil Dørdal (Norway)
Aina Halvorsen (Norway)
Kent Fingal (Sweden)
Fred Inge Nygaard (Norway)
Odd-petter Elvenes (Norway)
Mari Elisa Hirvasniemi (Finland)
Hafi Sahin (Germany)
Hanns Griesser (Austria)
Sabine Fruth (Austria)
Elke Cords (Germany)
Engelbert Schoeberl (Austria)
Odin Foldvik Eikeland (Norway)
Wolfgang Kannowski (Germany)
Anne H Kalliokulju (Finland)
Monika Szostak (Poland)
Marcin Dabkowski (Poland)
Berit Anne Reinås (Norway)
Roel Klaui (Spain)
Berit Hassel (Norway)
Unny Helmersen (Norway)
Satu K Kivioja (Finland)
Doris Olschewski (Germany)
Bajazzo Stub'n (Austria)
Siri Samstad Evjen (Norway)
Tilat Mahiudin (United Kingdom)
Tommy Kopperud (Norway)
Zanetor Rawlings (Ireland)
Peter Halpin (Ireland)
Maureen Fanthom (Ireland)
Annemarie Gruber (Austria)
Freddie Hauge (Norway)
Hannu Loukasmäki (Finland)
Oddbjørn Ryen (Norway)
Dag A. Enerhaugen (Norway)
Melissa Unger (Austria)
Maria Schmidt (Germany)
Birgunn Kvandahl (Norway)
Jonna Erlandsen Denmark Bo Rudberg (Sweden)
Heike Hankel Coffeur (Germany)
Andreas Mortensen (Norway)
Anita Kappel (Austria)
Alpo Pelkonen (Sweden)
Anna Jablonowska (Poland)
Thomas Fruth (Austria)
Christine Freiler (Austria)
Monika Mårtensson (Sweden)
Karin Andersson (Sweden)
Robbie And Hazel Barbour (Ireland)
Gudrun Schaub (Germany)
Monika Seimer (Germany)
Marlow Harstad (Norway)
Birgit Brany (Austria)
Friederike Barger (Germany)
Wilhelm Dr.med.vet. Petracek (Austria)
Lisbeth Irene Søfteland (Norway)
Ahmed Lebbar (Germany)
Robert Henriksson (Sweden)
Annelie Lindgård (Sweden)
Edward Urbanczyk (Poland)
Manuela Krueger (Germany)
Ingrid Eggan (Norway)
Lena Ljungdahl (Sweden)
Sevin Bilgili (Germany)
Karin Hallin (Sweden)
Gerhard Loipersbek (Austria)
Aage Kjærgaard Olsen Denmark Mohneesh Jindal (Ireland)
Blaz Marc (Austria)
Daniel Gruber (Austria)
Eirin Løseth (Norway)
Karina Riegerbauer-knoebl (Austria)
Petra I. Bauer (Germany)
Simon Bauer (Germany)
Thomas Schladerer (Germany)
Team Breisgau (Germany)
Maria Hirtenlehner (Austria)
Astrid Meier (Germany)
Roland Meier (Germany)
Stipe Und Romana Malenica (Germany)
Andrea Schmidtberger (Austria)
Andrea Marquis (Germany)
Telesforo Forest (Austria)
Bjørn Øverbye (Norway)
Linnea Bertina Byrkjeland (Sweden)
Gitta Schöllkopf (Germany)


Najlepiej rekrutujący we kwietniu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Europa środkowa
Ana Vajda-Friess (Austria)
Petra I. Bauer (Germany)
Edward Urbańczyk (Poland)
Refael Lopez Terecilla (Spain)
Team Ebali (Austria)

Skandynawia
Knut-Einar Søberg (Norway)
Reidun Lydersen Dalheim (Norway)
Lena Ljungdahl (Sweden)
Ingrid Eggan (Norway)
Eirin Løseth (Norway)

Wielka Brytania/Irlandia
Mohneesh Jindal (Ireland)
Robbie & Hazel Barbour (Ireland)
Pat Fox (Ireland)
Philip Esonu (United Kingdom)
Hannah Bradley (United Kingdom)

Najlepsi w budowaniu struktur we kwietniu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Europa środkowa
Ana Vajda-Friess (Austria)
SK Powermarketing (Germany)
Joerg Hofman (Germany)
Maria Poskovits (Austria)
Petra I. Bauer (Germany)

Skandynawia
Andre Jenssen (Norway)
Anna-Maija & Hannu Kreivi (Finland)
Ivar Olav Viggen (Norway)
Hans Swärd (Sweden)
Sein Magne Osmoen & Ingrid Haugen (Norway)

Wielka Brytania/Irlandia
K.N.R. International Network (Ireland)
Mandy Blaney (Ireland)
Better Together (Ireland)

Legacy Retreat 

Kwalifikowani alumni
William Martin
Martin Østvang
Eric & Kati Gammals

Kwalifikowani po raz pierwszy

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.