Wielkie Otwarcie Synergy Polska – dojazd do Serocka i rejestracja!


1 czerwca zbliża się wielkimi krokami.  Członkowie Zespołu Synergy nie mogą się już doczekać naszego oficjalnego Wielkiego Otwarcia.  Będzie to niesamowite wydarzenie, na które ponownie wszystkich serdecznie zapraszamy!


Dojeżdżających samochodami osobowymi  z Warszawy prosimy o wyjazd godzinę wcześniej, gdyż hotel Narvil w Serocku www.hotelnarvil.pl zlokalizowany jest 39 km od centrum stolicy.  

Dla tych, którzy korzystają z transportu publicznego z przyjemnością informujemy, iż planujemy zorganizować darmowe autokary przewożące naszych dystrybutorów oraz ich gości do Serocka 1 czerwca 2013.  Uzależnione to będzie jednak od liczby zainteresowanych osób, które już teraz mogą sobie zarezerwować miejscówkę klikając tutaj.  Autokary planujemy podstawić pod Dworzec Centralny PKP w Warszawie, które odjadą do Serocka o godzinie 11:30.  Wierzymy, że dla wszystkich dojeżdżających do stolicy transportem publicznym będzie to duże udogodnienie.  Powrót do Warszawy (również pod Dworzec Centralny) planowany jest na godz. ok. 21:00.

Uwaga!  Jedynie osoby zarejestrowane zabrać się będą mogły z nami do Serocka darmowym autokarem.
Rejestracja możliwa jest do piątku 24 maja do godziny 12:00.  Liczba miejsc ograniczona więc zarezerwuj sobie miejsce już dziś klikająctutaj!

Dodatkowo mamy niespodziankę!  Dla wszystkich osób, które zakupiły już bilety na Wielkie Oficjalne Otwarcie lub otrzymały je od swoich sponsorów przygotowaliśmy specjalną loterię gadżetów firmowych Synergy Worldwide.   Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na imienną listę uczestników wydarzenia dostępną tutaj.  Czekają na Was czapeczki firmowe, koszulki i wiele innych niespodzianek.

Do zobaczenia wszystkim w hotelu Narvil w Serocku!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us