Wielkie Otwarcie Synergy Polska - Grand Opening – czekamy na Ciebie!

Już niebawem największe wydarzenie Synergy Polska w tym roku – Wielkie Otwarcie!  Odbędzie się ono w przepięknym Hotelu i Centrum Konferencyjnym Narvil w Serocku nad zalewem zegrzyńskim pod Warszawą www.hotelnarvil.pl 

Program weekendu!

31-go maja (piątek ) 12.00-19.00 odbędzie się całodniowe szkolenie specjalne dla wszystkich parnerów Synergy.  Prowadzącymi będą wyjątkowi prelegenci.  Dianne Leavitt - Podwójny Presidential Executive oraz Założyciel i Dyrektor Generalny Synergy Worldwide Dan Higginson.  Ten znakomity duet w trakcie spotkania skupi się na tematyce rozwoju osobistego, przywództwa oraz  właściwych postaw uczestników marketingu sieciowego.  Szkolenie to jest niezbędne jeśli planujesz rozwijać swój biznes Synergy.  Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji aby dowiedzieć się więcej o ogromnym potencjale jaki drzemie w produktach i planie wynagradzania Synergy.  Koszt tego treningu to 13 Euro przy rejestracji online lub 60zł przy płatności gotówką na miejscu.  Zarejestruj się już dziś i dołącz do Dianne Leavitt, Dana Higginsona oraz czołowych liderów Synergy Polska klikając tutaj!

Wieczorem w piątek (31.05) dystrybutorzy oraz ich goście są zaproszeni na wyśmienitą kolacje z Danem Higginsonem oraz gośćmi specjalnymi sobotniego Wielkiego Otwarcia.   Kolacja odbędzie się restauracji hotelu Narvil w Serocku w godzinach 20.00-23.00. Dołączcie do nas aby skosztować wspaniałej kuchni oraz spędzić ten niesamowity wieczór przy muzyce na żywo ze swoimi najbliższymi partnerami w Synergy. Kosz kolacji to 24 Euro przy rejestracji online lub 120 złotych przy płatności gotówką na miejscu.  

Aby zarejestrować się na piątkowe spotkania kliknij tutaj.

1-go czerwca ( sobota ) w godzinach 13.00-20.00 Team Members oraz ich goście wezmą udział w oficjalnym Wielkim Otwarciu Synergy Polska.  W pierszej części spotkania Dan Higginson opowie o firmie, jej misji oraz wizji przyszłości, a wice prezes ds. Jakości Lynda Hammons zaprezentuje Państwu to co dla nas najważniejsze – nasze produkty!  Druga część to przedstawienie szansy biznesowej jaką daje Synergy.  Mówcami będa nasi najwięksi liderzy Synergy Polska oraz goście specjalni z zagranicy - Dianne Leavitt Podwójny Presidential oraz William Martin pierwszy Presidential w Europie.  Trzecia część poświęcona będzie uznaniu osiągnięć naszych polskich partnerów, a na zakończenie z godzinnym przemówieniem motywacyjnym wystąpi prezes firmy Dan Higginson. 

W sobotę czeka Cię dużo niespodzianek, których nie możesz ominąć, w tym ogłoszenie najnowszej promocji dla Polski oraz loteria fantowa.  Aby wziąść udział w loterii zapisz się na nią już dziś tutaj! Jedynie zarejestrowane osoby wezmą udział w losowaniach.  Organizujemy dla Was również sklep Synergy gdzie będziesz mógł nabyć koszulki, bluzy oraz inne gadżety firmowe z logo firmy.
 
Bilety na oficjalny Grand Opening są dostępne w wirtualnym biurze Pulse w cenie 50 złotych.  Możecie tam również nabywać bilety w pakietach po 10 lub 20 szt, dzięki czemu nabędziecie je taniej! Dodatkowo każdy z liderów, który zakupił lub zakupi pakiet 20 biletów otrzyma 1 wejściówkę gratis na piątkowy trening oraz miejsce w pierwszych rzędach na sobotnim wydarzeniu.

Co z noclegiem i dojazdem? 

Jeśli chcesz skorzystać z darmowego dojazdu z Warszawy do Serocka to zarezerwuj sobie miejsce w autokarze, który odjedzie z okolic dworca centralnego w Warszawie w sobotę 1 czerwca o godz. 11:30.
 
Liczba miejsc ograniczona, a zapisy możliwe są jedynie do piątku 24 maja do godziny 12:00, więc zapisz się na listę już dziś rejestrując siętutaj!

Jeśli interesuje Cię noclego z piątku na sobotę to specjalnie dla naszych gości Synergy wynegocjowało promocyjne stawki za wynajem pokoi w Hotelu Narvil. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z tej specjalnej oferty, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres: hotel@hotelnarvil.pl.  W treści e-maila prosimy napisać, że chcą Państwo zarezerwować pokój na Weekend Synergy Grand Opening, a w temacie wpisać: „Event Synergy 1-go czerwca”.  Rezerwacje można również składać telefonicznie pod nr tel:  +22 566 10 00.  Hasło:  Synergy!

Nie przegapcie Państwo tej wspaniałej oferty i zarezerwujcie swój pokój już dziś, gdyż ich liczba w promocyjnej ofercie jest ograniczona.  Ceny rabatowe kształtują się następująco:

Pokój  1 osobowy Standard – 385,00zł - 268,00zł
Pokój 2 osobowy Standard – 415,00zł - 289,44zł

W cenie pokoju zawarte są:  śniadanie, basen, sauna, sala fitness oraz bezprzewodowy Internet.
Nasz cały zespół Synergy Polska nie może się już doczekać spotkania z Państwem!  Budujemy wspólnie naszą przyszłość.  „Z Synergy odkrywamy MLM na nowo”. 

Do zobaczenia w Hotelu Narvil!

Z serdecznymi pozdrowieniami

Radosław Baszyński
Dyrektor Generalny Synergy Polska i Czechy

CONVERSATION

Instagram

Follow Us