Najnowsze promocje!Za nami oficjalne Wielkie Otwarcie rynku polskiego. Podczas ostatniego majowego weekendu wspólnie z członkami zespołu z całego kraju świętowaliśmy ten wielki, długo wyczekiwany dzień. Poza świetnymi wystąpieniami naszych gości ogłoszone zostało przedłużenie 2 niesamowitych promocji, na nowych bardziej atrakcyjnych zasadach. Oto one:

Klub Pionierów – wyjazd do Las Vegas!

Mamy zaszczyt przedstawić Polski Klub Pionierów. Oto grupa ludzi, która jako pierwsza w Polsce zainteresowała się szansą Synergy i wykonała pionierską pracę na rzecz rozwoju i promocji marki w kraju nad Wisłą.
Marek i Joanna Amrosz
Andrzej Kędzior
Aldona i Michal Mosiejko
Robert Cieslik
Daniel Krawcewicz
Katarzyna Napiórkowska
Ryszard Piotrowski


Dystrybutorzy, którzy tworzą ten klub, są częścią elitarnej grupy, która odegrała znaczącą rolę w dotychczasowym rozwoju sukcesu Synergy Worldwide Polska. Dołącz do tego grona! Oprócz wyróżnienia obecni i nowi członkowie mają szansę zakwalifikować się na ekskluzywny wyjazd Klubu Pionierów do Stanów Zjednoczonych, który odbędzie się pod koniec 2013 roku. Będzie okazja zwiedzić centralę firmy w stanie Utah oraz zwiedzić Las Vegas na całokowity koszt firmy!

Poniżej 2 tabele zasad kwalifikacji:

Ranga Wyróżnienie
Gold Odznaka Klubu Pioniera, wyróżnienie, bilet lotniczy i wszystkie koszty opłacone dla jednej osoby na wyjazd Klubu Pioniera w 2013
Team Leader Odznaka Klubu Pioniera, wyróżnienie, bilet lotniczy i wszystkie koszty opłacone dla dwóch osób na wyjazd Klubu Pioniera w 2013
Team Manager Odznaka Klubu Pioniera, wyróżnienie, bilet lotniczy i wszystkie koszty opłacone dla dwóch osób na wyjazd Klubu Pioniera w 2013


Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się do Polskiego Klubu Pioniera muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki w okresie trwania promocji tj. od 1 czerwca do 31 października 2013.

Te osoby, które będą pracować w celu zakwalifikowania się do wyjazdu Pionierów muszą osiągnąć i utrzymać rangi według poniższej tabeli.

Ranga Ilość wymaganych miesięcy w okresie 1 czerwca – 31 października (5 miesięcy)
Gold 2 (osiągnąć po raz pierwszy i powtórzyć w jednym z kolejnych miesięcy; aktualni Gold - 2-krotne powtórzenie rangi Gold w okresie kwalifikacji)
Team Leader 2 (osiągnąć po raz pierwszy i powtórzyć w jednym z kolejnych miesięcy; aktualni Team Leader - 2-krotne powtórzenie rangi Team Leader w okresie kwalifikacji)
Team Manager 1 (osiągnąć po raz pierwszy lub powtórzyć rangę Team Manager w okresie kwalifikacji)


Produkty gratis dla nowych członków zespołu!

Każdy nowy dystrybutor dokonujący zakupu aktywującego nie tylko w miesiącu maju ale również i w czerwcu (od 1 do 30 czerwca) i przyłączający się do programu Automatycznej Wysyłki otrzyma od firmy wraz ze swoją pierwszą dostawą Autoship w lipcu, prezent w postaci dodatkowych produktów.

W zależności od tego ile wyniosła aktywacja nowego Dystrybutora otrzyma on od firmy w lipcu następujący prezent wraz z małą niespodzianką:

70cv = butelka Phytolife gratis!

200cv = puszka ProArgi9+ gratis!

600cv = zestaw V3 gratis!

Synergy Worldwide przeżywa globalny rozwój. Dołącz do nas w wzmacnianiu fundamentów rynku polskiego, pomagając innym pozostawić po sobie pozytywny ślad na wiele pokoleń.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us