Śledź stan swojej gotówki na wyjazd do Korei w tym miejscu!


W oczekiwaniu na nadchodzący Globalny Szczyt Synergy 2013, który odbędzie się w Seulu, w Korei Południowej, wielu z naszych dystrybutorów ciężko pracuje, aby zakwalifikować się jako uczestnicy tego ekscytującego, corocznego wydarzenia.

Team Members zarabiają ogromne sumy w promocji „Gotówka na wyjazd do Korei”, a kilku z nich otrzymało już maksymalną kwotę na ten wyjazd zdobywając 3.000 Euro! Setki innych, z każdym tygodniem zwiększają swój zarobek w promocji „Gotówka na wyjazd do Korei”.

Czy wiesz, ile gotówki na wyjazd do Korei zarobiłeś do tej pory?  Teraz możesz śledzić swoje zarobki w każdym tygodniu, sprawdzając naszą nową zakładkę na blogu o nazwie "Gotówka na wyjazd do Korei", która znajduje się po prawej stronie, tuż obok zakładki „Filmy”.

Zobacz ranking najlepiej zarabiających w promocji „Gotówka na wyjazd do Korei”, który znajduje się na blogu Synergy. Na dole strony znajduje się także pełna lista wszystkich osób zakwalifikowanych w tej promocji. Ci z Państwa, którzy do tej pory uzyskali mniej niz 300 Euro mogą sprawdzić stan swoich zarobków logując się swoje wirtualne biuro Pulse.

Jeśli nie pamiętasz szczegółów tej promocj kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej i już teraz zacząć zarabiać na wyjazd na Globalny Szczyt 2013!

W każdym tygodniu setki nowych Team Members zarabiają gotówkę na wyjazd do Korei. Cieszymy się, widząc Wasze niewiarygodne postępy i  trzymamy kciuki aby ta pula ciągle rosła.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us