Team Manager Academy ZdjęciaW dniach 7-9 czerwca członkowie zespołu Synergy udali się w austriackie Alpy, aby uczestniczyć w pełnym wrażeń weekendzie w Akademii Team Menedżerów. Teraz i Ty możesz zobaczyć to wszystko w specjalnie przygotowanym albumie ze zdjeciami z uroczystości Akademii Team Menedżerów z Europy!


Zobacz zdjęcia tego majestatycznego miejsca, relaksującej atmosfery i znakomitego towarzystwa. Znajdziesz zdjęcia członków zespołu którzy podczas zajęć i ćwieczeń w plenerze prezentują swoje umiejętności przywódcze.Uczestnicy mieli również możliwość zapoznania się ze światowymi liderami Synergy podczas trzech sesji szkoleniowych. Prezes Synergy Dan Norman, jak również odnoszący duże sukcesy Team Members Paul Blad, Mads Oestvang i Gammals Eric podzielili się z uczestnikami planami na przyszłość Synergy w Europie wraz z wskazówkami niezbędnymi do rozbudowy ich biznesu. .

Podczas tego porywającego eventu, członkowie zespołu mogli wyraźniej zwizualizować swój maksymalny potencjał jako część Synergy WorldWide. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na tegoroczny zjazd Akademii Team Menedżerów i jeszcze raz gratulujemy kwalifikacji!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us