Uznanie dla Team Members w Europie - maj 2013

piątek, czerwca 14, 2013

Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali maju.  Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w maju

 Team Elite
Pierre Bruns (Germany)

Team Director
Natali Pfahler (Germany)

Team Manager
Eva Margrethe Gamst (Norway)
Pirjo Martinez (Finland)

Team Leader
Horst Schoellerl (Austria)
Irene Persen (Norway)
Janez Brvar (Austria)
Jaakko Ja Riitta Matikainen (Finland)
Johanna Ja Pekka Jauhiainen (Finland)
Östen Nilsson (Sweden)
Nordic (Sweden)



Gold
Janez Brvar (Austria)
Tmi Jvj-palvelut (Finland)

Silver
Elisabeth Koch (Austria)
Mathilde Barbier (United Kingdom)
Tmi Jvj-palvelut (Finland)
Päivi Sinitalo (Finland)
Jose Miguel Martinez Cascales (Spain)
Michael Kroeger (Germany)
Beathe Thoresen (Norway)
Elisa Nuutinen (Finland)
Liisa Jalonen (Finland)
Unni Furseth Warpe (Spain)
Dragica Likar (Austria)
Oliver Dietsche (Germany)
Freddie Hauge (Norway)
Grete Lund (Norway)
Maria Schmidt (Germany)
Gertrud Nord (Sweden)
Christian Sandig (Austria)
Ingrid Eggan (Norway)
Lena Ljungdahl (Sweden)
J & J Enterprises (Ireland)

Bronze
Rüdiger Ziethen (Germany)
Anu Seppälä (Finland)
Aune Hakala (Finland)
Helen Prosper (United Kingdom)
Per Magne Bergland (Norway)
Raphaela Ehret (Germany)
Marlen Nyborg (Norway)
Lea H. Parvi (Finland)
Harry Eirik Hanssen (Norway)
Päivi Sinitalo (Finland)
Kristina Valic (Austria)
Linn-kristin Stølsbotten Strand (Norway)
Raija Wilskman (Finland)
Matjaz Kelner (Austria)
Hoitoa Kotiin Oy Heidi Pellinen (Finland)
Elisa Nuutinen (Finland)
Miroslaw Bachlinski (Poland)
Rezi (Austria)
Adam Cieslik (Poland)
Lea Pätäri (Finland)
Werner Koenig (Germany)
Tina Rozic (Austria)
Karl Johan Lien Warpe (Spain)
Ösk Bandy (Sweden)
Dragica Likar (Austria)
Julio Ferrucio (Germany)
Miomi Ab (Sweden)
Seija Ja Sakari Kinnunen (Finland)
Moppi-soppi Oy (Finland)
Marcel Haggeney (Germany)
Maria Danielsson (Sweden)
Ulf Danielsson (Sweden)
Maria Schmidt (Germany)
Birgunn Kvandahl (Norway)
Alpo Pelkonen (Sweden)
Aljoska Kavcic (Austria)
Sanna Selin (Finland)
Ahmed Lebbar (Germany)
Christian Sandig (Austria)
Edward Urbanczyk (Poland)
Mohneesh Jindal (Ireland)
Manuela Zeilbauer (Austria)
Ella Wunder (Germany)
Tove Iren Fure (Norway)
Linnea Bertina Byrkjeland (Sweden)
Lisa Ivarsson (Sweden)
Bright Perspectives (Ireland)
J & J Enterprises (Ireland)

Star
Melina Meyer (Germany)
Camilla Jarleskog (Sweden)
Evelina Oestvang (Sweden)
Brigitte Mccracken (United Kingdom)
Kathrin Lenz (Austria)
Gareth Wilkins (United Kingdom)
Bernarda Petauer (Austria)
Ramaela Zulic (Germany)
Helen Prosper (United Kingdom)
Marlen Nyborg (Norway)
Outi Friman (Finland)
Catarina Forsström (Finland)
Lennart Hjelme (Norway)
Timo P. Meuronen (Finland)
Lea H. Parvi (Finland)
Harry Eirik Hanssen (Norway)
Espen Brakstad (Norway)
Håkan Vester (Finland)
Päivi Sinitalo (Finland)
Tuija Siekkinen (Finland)
Jyrki Lehto (Finland)
Tove Rønning (Norway)
Kirsten Brunsholt Andersen (Denmark)
Karin Rath (Germany)
Laineaho Oy (Finland)
Toivo Matilainen (Finland)
Leena Keravuori (Finland)
Josef Moosmann (Germany)
Hoitoa Kotiin Oy Heidi Pellinen (Finland)
Elisa Nuutinen (Finland)
Torill Elisabeth Bergland (Norway)
Wilhelmus J. M. T. Van Steijn (Germany)
Rezi (Austria)
Lea Pätäri (Finland)
Eugeniusz Deka (Poland)
Rigmor Sveen (Norway)
Gunilla Otterborn (Sweden)
Katrin Adriana Egea Furseth (Spain)
Siivouspalvelu Ulpukka (Finland)
Eva Johanne Lien Warpe (Norway)
Heidi Dahl (Norway)
Joaquín Ródenas Soler (Spain)
Anniken Arntsen (Norway)
Manuela Mihalits (Austria)
Marcel Haggeney (Germany)
Maria Danielsson (Sweden)
Dahlija Topalovic (Austria)
Saija Nironen (Finland)
Robert Buszta (Poland)
Sinikka Mäenpää (Finland)
Elvy Christensen (Sweden)
Tone Eriksson (Sweden)
Edith Anna Andre (Spain)
Paul And Kate Flint (United Kingdom)
Raita Hallberg (Finland)
Anna Wind (Austria)
Harald Siegfried Seiger (Austria)
Avk (Germany)
Nina Secko (Austria)
Majda Donik (Austria)
Berit Jonsson (Sweden)
Vladimir Kosir (Austria)
Anna Vitullo (Poland)
Stanko Boros (Austria)
Aljoska Kavcic (Austria)
Sanna Selin (Finland)
Christian Sandig (Austria)
Gunilla Backman (Sweden)
Anne Seppälä (Finland)
Oddvar Pedersen (Norway)
Anneli Siikavirta (Finland)
Anders Sultan (Sweden)
Ancy Berg (Sweden)
Walter Baumgartner (Austria)
Bojana Pogacnik (Austria)
Pirjo Oksanen (Finland)
Erich Brenner (Austria)
Manuela Zeilbauer (Austria)
Ella Wunder (Germany)
Mats Wettergreen Skogvoll Anfinsen (Norway)
Stig Hansen (Norway)
Sebastian Schmidt (Germany)
Helmut Pichlbauer (Austria)
Samo Kraker (Austria)
Tove Iren Fure (Norway)
Ina Spaet (Germany)
Monica Hedstrøm (Norway)
Marion Beer (Austria)
Monika Agesdotter (Sweden)
Lisa Ivarsson (Sweden)
Rozana Presern (Austria)
Arja Ja Heimo Kivelä (Finland)
Peter Schoener (Germany)
Marlene Pöllänen (Finland)
Filipos Klein Fil Bar Restaurant (Germany)
Bright Perspectives (Ireland)
Helseservice (Norway)
As (Norway)
Aleksandra Zerjav (Austria)
J & J Enterprises (Ireland)
Estrella-team (Germany)


Najlepiej rekrutujący w maju
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Europa środkowa
Oliver Dietsche (Germany)
Kavcic Aljoska (Austria)
Adam Cieślik (Poland)
Robert Buszta (Poland)
Edward Urbańzyk (Poland)

Skandynawia
Reidun Lydersen Dalheim (Norway)
Pirjo Martinez (Finland)
Gunlaug Olsen (Norway)
Seija Ja Sakari Kinnunen (Finland)
Lisa Ivarsson (Sweden)

Wielka Brytania/Irlandia
Helen Prosper (United Kingdom)
Bright Perspectives (Ireland)
Mohneesh Jindal (Ireland)
K.N.R. International Network (Ireland)
Zanetor Rawlings (Ireland)

Najlepsi w budowaniu struktur w maju
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Europa środkowa
Helmut Jelinek (Austria)
Oliver Dietsche (Germany)
Pierre Bruns (Germany)
Robert Cieslik (Poland)
Nusa Brvar (Austria)  

Skandynawia
Pirjo Martinez (Finland)
Arja Tolvanen (Finland)
Tiina Ja Kari Lindh (Finland)
Conny Vahlin (Norway)
Andre Jenssen (Norway)

Wielka Brytania/Irlandia
K.N.R. International Network (Ireland)
Harmony Health (Ireland)
Anita Young (United Kingdom)
Mathilde Barbier (United Kingdom)
Fintan Duggan (Ireland)

Legacy Retreat 

Kwalifikowani alumni
William Martin
Sells Consulting
Martin Østvang
Reidun Lydersen Dalheim
Eric & Kati Gammals

Kwalifikowani po raz pierwszy
Pierre Bruns 

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.