WYSTARTOWALIŚMY!!!


Za nami wspaniały weekend! Kilkuset gości z Polski i zagranicy świętowało wspólnie z polskimi liderami oraz założycielem firmy Synergy Worldwide Polska oficjalne otwarcie rynku polskiego. To były wyjątkowe 2 dni szkoleń i wykładów dających motywucję i inspirację do działania.

Weekend rozpoczęliśmy od całodniowego szkolenia, które specjalnie dla członków zespołu Synergy Worldwide przeprowadził Dan Higginson – dyrektor generalny Synergy Worldwide oraz wieloletni szkoleniowiec Instytutu Stevena Coveya w Stanach Zjednoczonych. Dan mówił między innymi o siedmiu zasadach, które wg niego prowadzą do harmonijnego życia zawodowego i prywatnego, bez poświęcania własnych wartości. W szkoleniu swoje energetyzujące wystąpienia mieli również czołowi liderzy ze świata Synergy: Dianne Leavitt - Double Presidential Executive oraz William Martin – Presidential Executive.

Wieczorem uczestnicy wzięli udział w kolacji, gdzie przy akompaniamencie muzyki jazz na żywo goście delektowali się wspaniałą kuchnią oraz pięknem natury otaczającej hotel Narvil w Serocku.

W końcu nadszedł długo wyczekiwany dzień. Sobota – 1 czerwca 2013 roku. Po zapierającym dech w piersiach występie grupy artystów występujących na wielu scenach światowych teatrów akrobatycznych, dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi symbolizującej oficjalne otwarcie rynku polskiego. Otwarcia wspólnie dokonali polscy liderzy Marek Amrosz – Team Manager, Andrzej Kędzior – Team Leader oraz Radosław Baszyński Dyrektor Generalny na Polskę i Czechy i Dan Higginson – prezes firmy Synergy Worldwide. Cała sobota obfitowała w wiele wystąpień. Goście usłyszeli między innymi wykład wiceprezes firmy Synergy Worldwide pani Lyndy Hammons. Mówiła ona o wielkim nacisku jaki firma Synergy kładzie na jakość oraz o produktach dostępnych obecnie dla polskich konsumentów. Wielu naszych gości, konsumentów chętnie podzieliło się z wszystkimi swoimi osobistymi doświadczeniami z produktami.


Nie mogło zabraknąć historii sukcesów osób związanych z Synergy. Wyzwaniach jakie musieli pokonać w drodze na szczyt oraz ilości pracy i energii jaką musieli włożyć w start swojego biznesu. Dianne Leavitt porównała start biznesu MLM do startu rakiety gdzie na oderwanie się od ziemii potrzebne jest 71% całkowitej energii przeznaczonej na wieloletnią ekspedycję. Dan Higginson mówił o tym, że biznes MLM wymaga konsekwencji i ciężkiej pracy ale efekty tej pracy mogą być niemiarodajne do włożonego nakładu.

W ostatniej części sobotniego spotkania świętowaliśmy sukcesy ludzi, którzy awansowali w rangach. Nowe gwiazdy, Bronzy, Silvery, Goldy i w końcu Team Leader. Robert Cieślik odebrał odznaczenie oraz kryształ za swój najnowszy awans. Gratulacje raz jeszcze dla wszystkich waszych osiągnięć!

Na zakończenie prezes zakończył spotkanie płomniennym wystąpieniem. Mówił o tym abyśmy nie zapomnieli co dla nas jest w życiu najważniejsze. Abyśmy ustalili sobie cele oraz priorytety, a na koniec pamiętali, że najważniejsze jest to jakimi nas zapamiętają przyszłe pokolenia i to jaki pozostawimy po sobie ślad.

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim za przyjazd do Serocka oraz wspólne świętowanie Wielkiego Otwarcia Synergy Worldwide Polska. Wkrótce więcej szczegółów, w tym między innymi informacje o ogłoszonych promocjach, zdjęcia oraz materiał filmowy z imprezy.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us