Automatyczna Wysyłka – jak optymalnie planować swój biznes?

W odpowiedzi na wiele pytań dotyczących właściwego rozwoju i planowania biznesu Synergy chcielibyśmy przedstawić korzyści i dać wskazówki jak w najbardziej efektywny sposób planować budowanie swojej organizacji w Synergy.

Korzyści.

Kupuj taniej! Dołączając do programu Automatycznej Wysyłki Synergy płacisz mniej! Będąc aktywnym dystrybutorem w progamie AS (AutoShip) otrzymujesz 10% rabat na produkty ProArgi9+, Phytolife oraz Mistify i wszystkie pakiety produktowe.

Lepsze planowanie. Możesz ustawić usługę Automatycznej Wysyłki na jeden z 5 dni w miesiącu. 1, 5, 10, 15 lub 20-sty dzień każdego miesiąca. Tego dnia wygenerowane zostanie Twoje zamówienie. Kurier UPS odbierze je z naszego magazynu pod Warszawą kolejnego dnia roboczego, a Ty spodziewać się go możesz w ciągu kolenych 1-3 dni roboczych. W przypadku płatności kartą, co upoważnia cię do obniżonej opłaty za wysyłkę (21,99zł – niezależnie od wielkości zamówienia), punkty naliczane zostaną automatycznie, w dniu nadania przesyłki. W przypadku wyboru drugiej formy płatności - za pobraniem (opłata 31,99zł – niezależnie od wielkości zamówienia), z uwagi na obrót gotówkowy sugerujemy abyś wybrał jeden z pierwszych dni miesiąca 1-szy, 5-ty lub 10-ty, gdyż naliczenie punktów w systemie to kolejne 2-3 dni robocze. W sytuacji gdy Twoja Automatyczna Wysyłka zaplanowana jest na 20-go, punkty wynikające z obrotu Twojej grupy widoczne będą w Twoim wirtualnym biurze Pulse dopiero na koniec miesiąca. Wcześniejsza dostawa AS to łatwiejsze planowanie awansów w zespole i świadome budowanie prężnej organizacji.

Bezpieczeństwo. Automatyczna Wysyłka gwarantuje pewność, że żadne punkty uzyskane wcześniej wynikające z obrotu grupy nie przepadną, gdyż jesteś aktywny. Dzięki temu możesz stworzyć sobie bank punktów, które w przyszłości będziesz mógł zdeponować.

Nagrody. Wszelkie promocje i nagrody jakie przygotowywuje Synergy, poza planem wynagrodzeń Mega-Match, wiążą się z uczestnictwem w programie AutoShip. Wykorzystaj każdą okazję do zagarnięcia wartościowych nagród i bądź aktywnym uczestnikiem programu Automatycznej Wysyłki.

Mniej czynności administracyjnych. Dzięki programowi Automatycznej Wysyłki nie musisz pamiętać o każdorazowym zamawianiu produtków, a stała, comiesięczna dostawa umożliwi Ci bezproblemowe funkcjonowanie Twojego biznesu. W każdej chwili możesz wstrzymać Automatyczną Wysyłkę, dokonać w niej zmian albo anulować ją dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta pod numer +48 223108771 lub wysyłając email na adres: PolandCS@synergyworldwide.com

To tylko niektóre z możliwości jakie daje przystąpienie do programu Automatycznej Wysyłki. Jeśli widzisz w tym korzyści dla siebie – przystąp do programu już dzisiaj!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us