Przelewy24 – nowa forma płatności!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o tym, że Synergy WorldWide wprowadziło kolejne udogodnienie dla członków swojego zespołu oferując trzecią formę płatności jaką jest system płatności internetowych Przelewy24 (P24). Przelewy24 to platforma umożliwiająca dokonywanie płatności za zakupy bezpośrednio z Twojego rachunku. Jak to działa? Kliknij tutaj.

Obecnie koszt wysyłki naszych produktów wynosi niezależnie od wielkości zamówienia 21,99zł dla tych osób, które wybierają płatność kartą kredytową lub debetową oraz 31,99zł dla opcji płatność za pobraniem. Przy wyborze nowej formy płatności P24, która dostępna jest przy składaniu pierwszego zamówienia oraz zamówień nie objętych automatyczną wysyłką, tzw. spotowych, obowiązywać będzie ta sama, obniżona stawka za wysyłkę (21,99zł).

Poza obniżoną stawką za wysyłkę oraz wygodą w płatności istnieje wiele różnych form dokonywania zapłaty: przelewy, przekazy pieniężne, płatności międzynarodowe, płatności mobilne i wiele innych, o których dowiesz się klikając tutaj. Przy wyborze płatności P24, twoje konto w Synergy będzie aktywne przez 5 dni. Tyle będzie czasu na uregulowanie płatności np. na poczcie. Później, jeśli transakcja, płatność nie zostanie zrealizowana, konto Dystrybutora zostanie automatycznie usunięte.

Zapraszamy do korzystania z nowej formy płatności. Przelewy24 to nie tylko gwarancja udanej transakcji ale przede wszystkim skrócenie czasu realizacji transakcji oraz naliczania punktów CV. Tylko kilka minut dzieli złożenie zamówienia od potwierdzenia wpłaty, a czas to pieniądz.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące nowej formy płatności prosimy o kontakt z polskim Biurem Obsługi Klienta tel: 223108771.

Z pozdrowieniami

Zespół Synergy Worldwide

CONVERSATION

Instagram

Follow Us