Uznanie dla Team Members w Europie - czerwiec 2013

środa, lipca 10, 2013

Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali czerwiec. Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w czerwcu

 Team Manager
Gerhard Moenig (Austria)

Team Leader
Gerhild Rosenkranz (Austria)

Gold
Roar Westby (Norway)
Andrea Moedlinger (Austria)
Anne Lise & Steinar Furali (Norway)
Paula Harju (Finland)
Adam Cieślik (Poland)
Oliver Dietsche (Germany)
Gunda Forvemo (Norway)
Christer Franzen (Sweden)
Gertrud Nord (Sweden)
Ingrid Eggan (Norway)



Silver
Andreas S Galle Foss (Norway)
Gerhild Rosenkranz (Austria)
Andrea Moedlinger (Austria)
Marlen Nyborg (Norway)
Heidi Scheuer (Germany)
Gesundheitsberatung (Germany)
Linn-kristin Stølsbotten Strand (Norway)
Adam Cieslik (Poland)
Ancy Berg (Sweden)
Linnea Bertina Byrkjeland (Sweden)

Bronze
Marcin Amrosz (Poland)
Lidia Proninska (Poland)
Gerd Tove Jacobsen (Norway)
Renate Williamsen (Norway)
Boguslaw Bronislaw Janicki (Poland)
Peter Ragg (United Kingdom)
Gerhild Rosenkranz (Austria)
Andrea Moedlinger (Austria)
Dipl. Ing. Milena Schumann (Austria)
Stephan Zurkuhlen (Austria)
Tuula Askola (Finland)
Tony Snygg (Sweden)
Minsuan Karsten (Germany)
Bernhard Ritzinger (Austria)
Janina Banasiak (Poland)
Eugeniusz Deka (Poland)
Sirkka Saarenmäki (Finland)
Anne Bäck (Finland)
Karl Egil Bjørklund (Norway)
Monika Mårtensson (Sweden)
Gunilla Backman (Sweden)
Karin Hallin (Sweden)
Ancy Berg (Sweden)
Estrella-team (Germany)
Gitta Heinemann (Germany)

Star
Karin Dahlgren (Sweden)
Marcin Amrosz (Poland)
Karianne Lilleng (Norway)
Lidia Proninska (Poland)
Erna Krenn (Austria)
Arthur J Aasland (Sweden)
Sonja Piironen (Finland)
Terje Eltvik (Norway)
Geraldine Daly (United Kingdom)
Dipl. Ing. Milena Schumann (Austria)
Seppo Lämsä (Finland)
Team Marlies Und Kevin (Austria)
Reino Heinonen (Finland)
Rafal Lopatka (Poland)
Leila Niemi (Finland)
Eli Liland (Norway)
Klaus Kappel (Austria)
Marja-liisa Mustapää (Finland)
Anna Ray Richardson (United Kingdom)
Cornelia Hausladen (Germany)
Annukka Ketola (Finland)
Bernhard Ritzinger (Austria)
Per Kalleklev (Norway)
Polozna Ilona Zelek Uslugi Poloznicze (Poland)
Pilvi Keto (Finland)
Britt Elin Winje (Norway)
Jørgen Nielsen Bækhøj (Denmark)
Wolfgang Frerich (Germany)
Torben Albrecht (Germany)
Chintana Seppä Ja Raphael Pinel (Finland)
Markus K. Brandl (Austria)
Blaz Bezek (Austria)
Cristin Knudsen (Sweden)
Ingrid Kollegger (Austria)
Stefan Sjödin (Sweden)
Martin Poulsen (Denmark)
Kosta Kostakow (Poland)
Heidi-marie Haugen (Norway)
Kai Kirchner (Germany)
Wilma Mildenberg (Spain)
Maria Benedikte Sandmo (Norway)
Irena Jurkowska (Poland)
Elisabeth Johansen (Norway)
Bnegociations (Germany)
Marta Stepien (Poland)
Maria Del Mar Martinez Tomas (Spain)
Kari Reistad (Norway)
Kristin Forvemo (Norway)
Masa Djuzic (Austria)
Lars-gunnar Valtersson (Sweden)
Filip Urbanczyk (Poland)
Djordje Gojkovic (Germany)
Rocco Retting (Germany)
Åsa Oscarsson (Sweden)
Eva Schirnhofer (Austria)
Jenny Putz (Austria)
Jacek Miller (Poland)
Anna-kajsa Mattsson (Sweden)
Grethe Stenehjem (Norway)
Awa Gmbh Fn 392688 (Austria)
Britt-marie Edstam Karlsson (Sweden)
Hannah Lois Smith (United Kingdom)
Johann Schirnhofer (Austria)
Skala Vesna (Austria)
Anni Lainpelto (Finland)
Brigitte Kramel (Austria)
Wladyslawa Dziubala (Poland)
Jonna Palmu (Finland)
Zbigniew Wieteska (Poland)
Zbigniew Szczechowiak (Poland)
Simona Šmid (Austria)
Olav Hindseth (Norway)
Brygida Darga (Poland)
Birgitta Skott (Sweden)
Markku Rantanen (Finland)
Lilian Röhlander (Sweden)
Geir Johnny Berg (Norway)


Najlepiej rekrutujący w czerwcu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Europa środkowa
Brigitte Kramel (Austria)
Gerhard Moenig (Austria)
Barbara Panouchou (Germany)
Frank Fliether (Germany)
Josef Schirnhofer (Austria)

Skandynawia
Reidun Lydersen Dalheim (Norway)
Sylvia Furali (Norway)
Markuu Rantanen (Finland)
Anni Lainpelto (Finland)
Seija Ja Sakari Kinnunen (Finland)

Wielka Brytania/Irlandia
Luis & Cristina Quesada Fernandez (Spain)
Giuseppe Abbiati (Netherlands)
Juan Jose Albertos Calabuig (Spain)
Jose Miguel Martinez Cascales (Spain)
Mohneesh Jindal (Ireland)

Najlepsi w budowaniu struktur w czerwcu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Europa środkowa
Robert Suppan (Austria)
Gerhard Moenig (Austria)
Network Power (Germany)
SK Powermarketing (Germany)
Feitl Siegfried (Austria) 

Skandynawia
Reidun Lydersen Dalheim (Norway)
Gertrud Nord (Sweden)
Paula Harju (Finland)
Christer Franzen (Sweden)
Tomine AB (Sweden)

Wielka Brytania/Irlandia
William Henderson-Gray (United Kingdom)
Eddie Ferrari (United Kingdom)
Harmony Health (Ireland)
Keiko Katou-Warburg (United Kingdom)
Masako Nemoto (United Kingdom)

Legacy Retreat 

Kwalifikowani alumni
William Martin
Sells Consulting
Martin Østvang
Reidun Lydersen Dalheim
Eric & Kati Gammals
Oistein Bekkvang

Kwalifikowani po raz pierwszy
Pierre Bruns 

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.