Wyjazd dla Goldów – Gold Camp!


Serdeczne gratulacje dla wszystkich zakwalifikowanych na nasz pierwszy, polski Wyjazd dla Goldów! Ogłoszona w marcu kwalifikacja właśnie zakończyła się.

W lipcu 12-go zapraszamy wszystkich zakwalifikowanych dystrybutorów do luksusowego, pięciogwiazdkowego hotelu Odyssey w górach Świętokrzyskich na szkolenie Gold Camp. Czeka tam na Was specjalny trening, zajęcia integracyjne (team building), wyśmienite jedzenie, świetna zabawa oraz wiele więcej! To będzie niezwykły weekend, w niesamowitym miejscu, z wyjątkową grupą ludzi. Zaproszenie ze szczegółami przesłane zostanie do zakwalifikowanych drogą mailową.Jeżeli nie zakwalifikowałeś się na ten wyjazd w tym roku. Zakwalifikuj się na kolejny, który odbędzie się w 2014. Przypominamy warunki kwalifikacji.

Kto się kwalifikuje?
  • Dystrybutorzy,którzy w okresie lipiec - grudzień 2013 osiągną rangę Gold.
  • Dystrybutorzy, którzy rozpoczęli przygodę z Synergy z pakietem aktywacyjnym V3 Biznes (600cv) oraz osiągnęli w okresie lipiec - grudzień 2013 rangę Bronze.

Wszelkie koszty związane z pobytem na Gold Camp pokryje Synergy Worldwide. Osoby zakwalifikowane będą jedynie musiały dotrzeć na miejsce we własnym zakresie.

Cieszymy się z ciągłego rozwoju Synergy w Polsce. Wykorzystuj wszystkie promocje Synergy Worldwide i zakwalifikuj się na kolejny wyjazd Gold Camp.

Do zobaczenia w hotelu Odyssey!

Warunki:

Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Goldów muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji.

Zaproszenie na Gold Camp dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us