Wyjazd na hawajską wyspę Oahu - Legacy Retreat 2014Dołączcie do nas na hawajskiej wyspie Oahu!
Spotkajmy się na wyjeździe z cyklu Legacy Retreat 2014 w hotelu Hilton Hawaiian Village na wyspie Oahu, styczeń 12-16. Nacieszcie się promieniami słońca oraz magią Hawajów, zajęciami rozrywkowymi oraz przygodami przygotowanymi specjalnie dla Was przez Synergy.

Aby kwalifikować się na wyjazd Legacy Retreat:

Jeśli kandydujesz po raz pierwszy: Do 31go grudnia 2013 r. zdobądź 10 punktów Legacy Retreat, a zakwalifikujesz się na wyjazd z cyklu Legacy Retreat 2014, który odbędzie się w hotelu Hilton na Hawajach! Możesz zdobyć maksymalnie 3 punkty na miesiąc. Jeśli w ciągu miesiąca spełnisz poniższe warunki, zdobędziesz 1 punkt:
  • Aktywna Wysyłka Automatyczna
  • Otrzymaj prowizję jako Team Director
  • Osobiście zasponsoruj dwie osoby z tytułem Team Leader lub wyższym (które już otrzymały prowizję za ten tytuł)
*Możesz zdobyć 2 punkty w ciągu miesiąca, jeśli spełnisz powyższe warunki oraz otrzymasz prowizje za tytuł Team Elite w tym samym miesiącu. Możesz zdobyć 3 punkty w ciągu miesiąca jeśli spełnisz powyższe warunki oraz otrzymasz prowizje za tytuł Pearl Executive lub wyższy w ciągu tego samego miesiąca.

Pamiętaj, że punkty przechodzą z roku na rok, więc być może już zdobyłeś jakieś punkty na ten wyjazd.

Jeśli kandydujesz po raz kolejny: Jeśli brałeś już udział w wyjeździe Legacy Retreat, masz okazję zakwalifikować się ponownie** aby wziąć udział w przyszłorocznym wyjeździe. Uczestnicy poprzednich wyjazdów kwalifikują się spełniając jeden z poniższych warunków:
  • Zdobądź tytuł Pearl Executive po raz pierwszy
  • Zdobądź nowy tytuł wyższy niż Pearl
  • LUB utrzymaj swój najwyższy tytuł lub wyższy niż Pearl przez 3 miesiące w roku.
Okres, w którym można kwalifikowac się ponownie trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2013.

**Ponowne kwalifikacje dotyczą tylko osób które uczestniczyły w wyjazdach w poprzednich latach. Team Members muszą nadal spełnić podstawowe warunki aby zakwalifikować się na pierwszy wyjazd z cyklu Legacy Retreat.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące kwalifikacji na ten wyjazd, lub chciałbyś dowiedzieć się jak wygląda status Twojej kwalifikacji zadzwoń do Biura Obsługi Klienta.

Zobacz filmy podsumowujące poprzednie wyjazdy

Kliknij tutaj aby oglądnąć podsumowanie wyjazdu na Atlantis w 2013 r.
Kliknij tutaj aby oglądnąć podsumowanie wyjazdu na Kauai w 2012 r.
Kliknij tutaj aby oglądnąć podsumowanie na Mauai w 2011 r.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us