Zdjęcia z Wyjazdu dla Goldów – Gold Camp!Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z pierwszego Wyjazdu dla Goldów, jaki odbył się w dniach 12-14 lipca w luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelu Odyssey w górach Świętokrzyskich. Zdjęcia dostępne są na Blogu firmowym w zakładce Zdjęcia.

Rewelacyjny czas jaki spędzili nasi liderzy zachęcić powinien wszystkich Państwa do zakwalifikowania się na następny Gold Camp, który odbędzie się w I kwartale 2014 roku. Czekać tam na Was będzie specjalny trening, zajęcia integracyjne (team building), wyśmienite jedzenie, świetna zabawa oraz wiele więcej!

Kto się kwalifikuje?
  • Dystrybutorzy, którzy w okresie lipiec - grudzień 2013 osiągną rangę Gold.
  • Dystrybutorzy, którzy rozpoczęli przygodę z Synergy z pakietem aktywacyjnym V3 Biznes (600cv) oraz osiągnęli w okresie lipiec - grudzień 2013 rangę Bronze.

Wszelkie koszty związane z pobytem na Gold Camp pokryje Synergy Worldwide. Osoby zakwalifikowane będą jedynie musiały dotrzeć na miejsce we własnym zakresie.

Cieszymy się z ciągłego rozwoju Synergy w Polsce dzięki czemu coraz większa liczba ludzi ma szansę odkrywać moc naszych produktów.

Warunki promocji:

Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się na Wyjazd dla Goldów muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki od dnia rejestracji do zakończenia terminu kwalifikacji.

Zaproszenie na Gold Camp dotyczy 1 osoby na konto dystrybutora.

Wyjazd na Gold Camp jest jednorazową nagrodą za osiągnięcie rangi.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us