Jakość w każdej kropli

Jeśli kiedykolwiek byli Państwo w zakładzie produkcyjnym firmy Synergy, wiedzą Państwo, że decydujące znaczenie w naszej działalności ma jakość.


Począwszy od metod produkcji przez używane surowce aż po testowanie naszych produktów — zawsze gwarantujemy czystość, znakomite działanie i bezpieczeństwo każdej partii opuszczającej naszą fabrykę.

Czy wiedzą Państwo, że nieustannie kontrolujemy i regulujemy współczynnik pH wody używanej do wytwarzania naszych produktów?

W zakresie wody oczyszczonej firma Synergy WorldWide spełnia wymagania amerykańskiej normy USP, która jest stosowana w branży farmaceutycznej.

Woda ta musi spełniać wymagania w zakresie czystości jonowej i organiczno-chemicznej oraz musi być chroniona przed skażeniem mikrobiologicznym. Woda jest oczyszczana w ramach osobnych procesów, w tym poprzez dejonizowanie, destylowanie, wymianę jonów, odwróconą osmozę, filtrowanie oraz redukcję zanieczyszczeń mikrobiologicznych.

Gdy więc zażywają Państwo codzienną dawkę preparatu Liquid Chlorophyll, mogą mieć Państwo pewność, że produkty użyte do jego wytworzenia, w tym woda, są w stu procentach czyste i bezpieczne.

Czyż nie warto wznieść za to toast?

CONVERSATION

Instagram

Follow Us