„Jesień z Synergy” – 19 i 20 października 2013r.

Okres wakacji to przede wszystkim wczasy i wypoczynek ale dla członków zespołu Synergy to również czas wytężonej pracy. Objazdy po Polsce (Citi Tour) w lipcu, sierpniu i wrześniu przygotowują nas do kolejnego ważnego wydarzenia w 2013 roku. W październiku w Warszawie odbędzie się oficjalne spotkanie Synergy Worldwide Polska, na które zapraszamy wszystkich partnerów firmy oraz ich gości.

W nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym Sound Garden http://www.soundgardenhotel.pl/ przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie, 19-go oraz 20-go października odbędą się dwa szczególnie ważne spotkania.

19 października (sobota) – Wydarzenie – Jesień z Synergy
20 października (niedziela) – Szkolenie – Mads Ostvang

Wśród gości specjalnych będą między innymi:

Mads Ostvang – Presidential Executive z Norwegii, który w sobotę podzieli się z Państwem swoją historią oraz odkryje rąbka tajemnicy o tym co czekać będzie nas kolejnego dnia w niedzielę, kiedy to poprowadzi całodniowe szkolenie dla wszystkich członków zespołu Synergy Worldwide Polska.

Daniel Norman – Prezes Zarządu Synergy Worldwide opowie co ekscytującego czeka nas w najbliższych miesiącach nie tylko w Polsce czy Europie ale również w innych częsciach naszego globu.

Bądź z nami w październiku aby otrzymać dawkę wiedzy, energii oraz aby świętować wspólnie sukces osób, które od 1 czerwca, czyli oficjalnego otwarcie awansowały w strukturze Synergy Worldwide.

Bilety na te oba wydarzenia już wkrótce dostępne będą w biurze wirtualnym Pulse w cenie po 50zł za sztukę.

UWAGA!
W trakcie zbliżającego się City Tour z Susanne Kupska 19-23 sierpnia dostępne będą w przedsprzedaży bilety na „Jesień z Synergy” oraz Szkolenie w cenie 40zł sztuka lub 180zł – pakiet 5 biletów.

Przypominamy ponadto, że każdy partner, który wystartował w biznesie Synergy Polska w okresie od 1 czerwca do dnia wydarzenia z pakietem biznesowym 600cv otrzymuje 2 bilety wstępu na październikowe oba spotkania GRATIS.

Do zobaczenia na najbliższym Citi Tour! Kliknij tutaj aby sprawdzić, gdzie i kiedy będziemy sierpniu.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us