Promocja „Gotówka za wyjazd do Korei” kończy się 31 sierpnia

Zostało jeszcze tylko kilka tygodni na zdobycie gotówki w ramach promocji „Gotówka za wyjazd do Korei”Dystrybutorzy aktywnie starają się zwiększyć swoje wynagrodzenie przed wrześniowym Światowym Szczytem Synergy w Seulu.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom promocji „Gotówka za wyjazd do Korei”, którzy wykazali się imponującymi wynikami w czasie jej obowiązywania.Następujący dystrybutorzy wypracowali maksymalną kwotę 3000 EUR:

Ana Vajda-Friess (Austria)
Conny Vahlin (Szwecja)
Roman Tanzler (Austria)
Josef Schirnhofer (Austria)

Wielu z naszych dystrybutorów potrzebuje już tylko drobnych sum do osiągnięcia kwoty maksymalnej wypłaty.Kiedy ostatnio sprawdzałaś/sprawdzałeś wysokość swoich zarobków?

Odwiedź stronę promocji „Gotówka za wyjazd do Korei” lub zapoznaj się z raportem dotyczącym tej promocji w narzędziu Pulse.


Mając na uwadze ten obfitujący w atrakcje weekend, który będzie okazją do poznania przedstawicieli innych kultur, zachęcamy do jak największej mobilizacji w Twojej działalności, co pozwoli Ci osiągnąć kwotę maksymalnego wynagrodzenia w wysokości 3000 EUR.Oficjalne zakończenie promocji „Gotówka za wyjazd do Korei” przewidziano na 31 sierpnia. Zadbaj więc o to, by sierpień był wyjątkowym miesiącem dla Twojej działalności.Nagrodzimy Cię za to na wiele sposobów.

Chcesz przypomnieć sobie zasady promocji? Kliknij tutaj.

Wynagrodzenie za udział w promocji „Gotówka za wyjazd do Korei” zostanie doliczone do prowizji za październik 2013 r., po potwierdzeniu Twojej rejestracji i udziału w Światowym Szczycie Synergy.Środki zostaną wypłacone jedynie uczestnikom programu wysyłki automatycznej.

Życzymy powodzenia w tym miesiącu i liczymy na to, że spotkamy się wkrótce w Korei!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us