Synergy wprowadzono w trzech nowych krajach

Firma Synergy WorldWide poszerza swój zasięg i przygotowuje się do rozpoczęcia działalności w kolejnych trzech krajach: we Włoszech, w Słowenii oraz w Islandii. 

Jest to pierwszy krok włączania nowych rynków do obszaru działalności firmy Synergy. Cieszymy się niezmiernie z powiększenia naszego zasięgu i możliwości dzielenia się naszymi wartościami oraz produktami z jeszcze większą liczbą osób.

Od 1 sierpnia 2013 r. potencjalni dystrybutorzy we Włoszech, w Słowenii i w Islandii mogą dołączyć do naszego zespołu. Znajdź poniżej odsyłacz do odpowiedniego formularza wstępnej fazy działalności i nawiąż z nami współpracę! Po wypełnieniu formularza wyślij go na znajdujący się w nim adres naszego biura.

WŁOCHY

Kliknij tutajaby uzyskać dostęp do formularza wstępnej fazy działalności we Włoszech.
Kliknij tutajaby uzyskać dostęp do Włoch w formularza wstępnej w języku angielskim.

To tylko początek tego, czego mogą się spodziewać nasi partnerzy we Włoszech. Wstępna faza naszej działalności już trwa, w związku z czym oczekujemy ROZPOCZĘCIA DZIAŁALNOŚCI W PEŁNYM ZAKRESIE we Włoszech w październiku 2013 roku. Nasi dystrybutorzy we Włoszech będą mogli nie tylko zamawiać nasze produkty i pobierać prowizję od ich sprzedaży, lecz również uzyskają wtedy dostęp do wszystkich niezbędnych zasobów w języku włoskim (broszur, materiałów wideo oraz formularzy), które firma Synergy przygotowała dla swoich partnerów. Strona internetowa firmy Synergy oraz komputerowy system zaplecza Pulse również będą dostępne we włoskiej wersji językowej. Nasi dystrybutorzy we Włoszech będą więc mieli do dyspozycji wszystko, czego potrzebują do rozwoju swojej działalności i pozytywnego oddziaływania na życie ludzi dzięki przewadze Synergy.

SŁOWENIA

Kliknij tutajaby uzyskać dostęp do formularza wstępnej fazy działalności w Słowenii.
Kliknij tutajaby uzyskać dostęp do Słowenii formularza wstępnej w języku angielskim.

Na początku września 2013 roku firma Synergy rozpocznie wstępną fazę działalności w Słowenii. Dystrybutorzy w tym kraju będą mieli możliwość zamawiania produktów oraz pobierania prowizji od ich sprzedaży. Rozpoczęcie działalności w Słowenii w pełnym zakresie jest planowane na rok 2014.

ISLANDIA

Kliknij tutajaby uzyskać dostęp do formularza wstępnej fazy działalności.
Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do Islandii formularza wstępnej w języku angielskim.

Na początku września 2013 roku firma Synergy rozpocznie wstępną fazę działalności w Islandii. Dystrybutorzy w tym kraju będą mieli możliwość zamawiania produktów oraz pobierania prowizji od ich sprzedaży. Dla zainteresowanych osób dostępne są materiały informacyjne dla dystrybutorów w języku angielskim.

W każdym z tych krajów przed partnerami firmy Synergy WorldWide otwierają się niewiarygodne możliwości. Nie możemy się doczekać tego, co przyniesie przyszłość!


Zobacz ten blog w słoweńskim, włoskim i islandzkim, klikając na poniższe linki:
Słoweński
Włoski
Islandzki

CONVERSATION

Instagram

Follow Us