Uznanie dla Team Members w Europie - lipiec 2013

środa, sierpnia 14, 2013

Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali lipiec. Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze w lipiec

 Team Manager
Andrea Schabler (Austria)
Roman Tanzler (Austria)

Team Leader
Anne Lise & Steinar Furali (Norway)
Gabriele Stangl (Austria)
Giuliano Demuro (Germany)
Heinz Glatz (Austria)
Ing. Rudolf Fabsits (Austria)
J & J Enterprises (Ireland)
Josef Schirnhofer (Austria)
Lidia Magdalena Szostak (Poland)
Manuela Tanzler (Austria)
Oliver Dietsche (Germany)
Roar Westby (Norway)

Gold
Ann-kristin Fösker (Sweden)
Elisabeth Koch (Austria)
Gabriele Stangl (Austria)
Giuliano Demuro (Germany)
Heinz Glatz (Austria)
Helmut Pichlbauer (Austria)
Ing. Rudolf Fabsits (Austria)
J & J Enterprises (Ireland)
Jose Octavio Hernandez Lacasa (Spain)
Josef Schirnhofer (Austria)
Lidia Magdalena Szostak (Poland)
Manuela Tanzler (Austria)
Nada Strovs (Austria)






Silver
Anne Grete Grønstad (Norway)
Anne Grete Solhaug (Norway)
Bogusław Bronisław Janicki (Poland)
Bright Perspectives (Ireland)
Eva Schirnhofer (Austria)
Florian Muellner (Austria)
Gabriele Stangl (Austria)
Gerhard Loipersbek (Austria)
Giuliano Demuro (Germany)
Hannelore Kalina (Austria)
Heinz Glatz (Austria)
Helmut Pichlbauer (Austria)
Ing. Rudolf Fabsits (Austria)
Ingrid Kollegger (Austria)
Joe John Mckenna (Ireland)
Josef Schirnhofer (Austria)
Luis & Cristina Quesada Fernandez (Spain)
Manuela Tanzler (Austria)
Maria Danielsson (Sweden)
Mario Leonard (Austria)
Martha Buchgraber (Austria)
Paul And Kate Flint (United Kingdom)
Seija Ja Sakari Kinnunen (Finland)
Thomas Fruth (Austria)

Bronze
Anne And Ben Boyle (Ireland)
Anneli Säteri (Finland)
Anni Lainpelto (Finland)
Brigitte Kramel (Austria)
D.i. Peter Goldmann Coaching Und Consulting (Austria)
Elfriede Linzer (Austria)
Ella Rantanen (Finland)
Engelbert Schoeberl (Austria)
Eva Schirnhofer (Austria)
Filipos Klein Fil Bar Restaurant (Germany)
Florence Garwe (United Kingdom)
Florian Muellner (Austria)
Franja Kladivar (Austria)
Fred Greene (Ireland)
Gerhard Loipersbek (Austria)
Helmut Pichlbauer (Austria)
Ingrid Kollegger (Austria)
Jarosław Swoboda (Poland)
Josef Schirnhofer (Austria)
Karin Schuch (Austria)
Karina Riegerbauer-knoebl (Austria)
Kirsten Kemnitz (Norway)
Kristina Kumpitsch (Austria)
Kusto Kustov (Poland)
Kusto Kustov (Poland)
Manuela Tanzler (Austria)
Mario Leonard (Austria)
Marit Herbst (Norway)
Martha Buchgraber (Austria)
Michael Palmer (United Kingdom)
Mirja Sorsa (Finland)
Oddbjørn Ryen (Norway)
Pascual Torres Monserrate (Spain)
Paul And Kate Flint (United Kingdom)
Paweł Wojciechowski (Poland)
Rosalinde Kristen (Austria)
Synnøve Nersveen (Norway)
Tuula Suomalainen (Finland)
Ulrike Martens (Germany)
W.B.F. Enterprises (Ireland)

Star
Alois Maierhofer (Austria)
Andreas Stipsits (Austria)
Anne And Ben Boyle (Ireland)
Anne Mörck (Sweden)
Antti Lasanen (Finland)
Barbara Panouchou (Germany)
Ben Avison (United Kingdom)
Bianca Schirnhofer (Austria)
Bjørnar Frøhaug (Norway)
Bożena Grechuta (Poland)
Cesare Trippodo (Germany)
Christina Ahlberg (Sweden)
Christopher G. O'keeffe (Ireland)
D.i. Peter Goldmann Coaching Und Consulting (Austria)
Darius David Mcdonald (United Kingdom)
Dietmar Schuch (Austria)
Dorota Obuchowicz-ośko (Poland)
Elfriede Linzer (Austria)
Elżbieta I Grzegorz Żukowscy (Poland)
Erhard Thun (Germany)
Erwin Mag. Weintraud (Austria)
Eva Haave (Norway)
Ewald Prettenthaler (Austria)
Fa Gartner Gasthaus Vieh- U. Fleischhandel (Austria)
Fa. Tkz (Austria)
Florian Muellner (Austria)
Franziska Umgeher (Austria)
Frode O Skinstad (Norway)
Gabriele Oechsler (Germany)
Gabriele Vittoria Ruggieri (Germany)
Gattermayer Werner (Austria)
Gisela Idries (Germany)
Giuseppe Abbiati Netherlands Regine Loipersbek (Austria)
Grete Sandnes (Norway)
Gustav Kraft Trockenbau (Austria)
Halldor Kolbeins (Finland)
Hanif Khan (United Kingdom)
Hannes Schuh (Austria)
Hans-wilhelm Peters (Germany)
Heinrich Kornfell (Austria)
Izabela Szurman (Poland)
Jan Domke (Germany)
Jarosław Swoboda (Poland)
Joachim Huber (Austria)
Johannes Halbauer (Austria)
John And Pat Malachowski (United Kingdom)
Jolanta Nalewaj (Poland)
Josef Haas (Austria)
Josef Puchner (Austria)
Juan Jose Albertos Calabuig (Spain)
Julio Cesar Serrano Polanco (Spain)
Karin Schuch (Austria)
Karjalohjan Kaivuu-palvelu T:mi (Finland)
Kerstin Gustafsson (Sweden)
Kinga Monika Cichocka (Poland)
Kjell Ivar Skaalgaard (Norway)
Kjetil Nilsen (Norway)
Kristina Kumpitsch (Austria)
Krystyna Ptak (Poland)
Leena Matikainen (Finland)
Maria Ja Jaakko Hiltunen (Finland)
Maria Paier (Austria)
Marie Westerlund (Sweden)
Marie-louise Törnbrand (Sweden)
Marit Herbst (Norway)
Marita Wirth-brettschneider (Germany)
Markus Fritz (Austria)
Matthew Ragg (United Kingdom)
Matti Kumpulainen (Finland)
Maurizio Marinelli (Germany)
Michael Meyer (Austria)
Mirja Sorsa (Finland)
Monica Grøtbekklien (Norway)
Ninni Och Hugo Fridèn (Sweden)
Otto Larsen (Norway)
Pat Fox (Ireland)
Patricia Gascon (United Kingdom)
Petra Kiradi (Austria)
Pietro Diano (Germany)
Piroska Baumgartner (Austria)
Riitta Ja Pasi Rantanen (Finland)
Rosalinde Kristen (Austria)
Sabina Kuzmic (Austria)
Silvia Stellpflug Institut Fuer Bewusstes Leben (Germany)
Sirkka Jokinen (Finland)
Susanne Nordnes (Norway)
Synergy Club Europe (Poland)
Vesna Tisnikar (Austria)
Ville Pelkonen (Finland)
Vsh-siegfried Hermann E.k. (Germany)
W.b.f. Enterprises (Ireland)
Zdzisław Kaliński (Poland)
Zorina Amparo (Norway)


Najlepiej rekrutujący w lipiec
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Europa środkowa
Heinz Glatz (Austria)
Roman Tanzler (Austria)
Josef Schiernhofer (Austria)
Helmut Pichlbauer (Austria)
Maria Schabler (Austria)

Skandynawia
Reidun Lydersen Dalheim (Norway)
Anni Lainpelto (Finland)
Maria Ja Jaakko Hiltunen (Finland)
Birgitta Skott (Sweden)
Seija Ja Sakari Kinnunen (Finland)

Wielka Brytania/Irlandia
Luis & Cristina Quesada Fernandez (Spain)
W.B.F. Enterprises (Ireland)
Hughes Corporation Limited (United Kingdom)
Julio Cesar Serrano Polanco (Spain)
Patricia Gascon (United Kingdom)

Najlepsi w budowaniu struktur w lipiec
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Europa środkowa
Roman Tanzler (Austria)
Siegfried Feitl (Austria)
Ana Vajda-Friess (Austria)
Josef Schirnhofer (Austria)
Sells Consulting (Austria)

Skandynawia
Anne Lise & Steinar Furali (Norway)
Seija Ja Sakari Kinnunen (Finland)
Reidun Lydersen Dalheim (Norway)
Svanhild Snipstad (Norway)
Oddbjoerg Stoelsbotten (Norway)

Wielka Brytania/Irlandia
K.N.R. International Network (Ireland)
Peter Ragg (United Kingdom)
J&J Enterprises (Ireland)
Jeremy Townsend (United Kingdom)
Yvonne E. Timmins (Ireland)

Legacy Retreat 

Kwalifikowani alumni
William Martin
Sells Consulting
Martin Østvang
Reidun Lydersen Dalheim
Eric & Kati Gammals
Oistein Bekkvang

Kwalifikowani po raz pierwszy
Pierre Bruns 

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.