Nowy Team Leader – Adam Cieślik

Kolejny członek zespołu Synergy Polska osiągnął rangę Team Leader, z czego ogromnie się cieszymy! Pomimo okresu wakacyjnego Adam dzięki zaangażowaniu i cięzkiej pracy osiągnął sukces dzieląc się Przewagą Synergy ze swoimi znajomymi i przyjaciółmi. Ta ciężka praca opłaciła się.

Oto kilka słów od naszego nowego Team Leadera:

“Przed podjęciem współpracy z firmą Synergy WorldWide zadałem sobie pytanie: Dlaczego Synergy? Uznana i stabilna firma, wyjątkowy plan wynagradzania, oraz produkty zachowujące najwyższe standardy jakości utwierdziły mnie w przekonaniu, że jest to ogromna szansa i odpowiedni czas na zbudowanie długofalowego i stabilnego biznesu pozwalającego uzyskać niezależność finansową dla mnie i moich partnerów w strukturze. Sekretem sukcesu w Synergy jest pomaganie innym ludziom w ich własnych dążeniach. Jeśli zaliczasz się do tych osób, które lubią pomagać innym w realizacji ich celów i marzeń… to ta firma jest dla Ciebie! Pozdrawiam!"
Adam Cieślik

Gratulujemy Adamowi dotychczasowego sukcesu i życzymy mu powodzenia w kontynuowaniu realizacji swoich kolejnych celów z Synergy Worldwide.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us