Odliczamy dni do Światowego Szczytu 2013!

Już za kilka tygodni tysiące dystrybutorów z Europy, Azji, Ameryki Północnej i Australii wezmą udział w Światowym Szczycie 2013 organizowanym w jednej z największych metropolii świata. Seul, bo o nim mowa, to ogromne, dynamicznie rozwijające się miasto, które jednocześnie dba o swoje kulturowe dziedzictwo. Nie możemy się już doczekać tej niezwykłej okazji, aby świętować udany rok Synergy WorldWide w tym pełnym życia miejscu.

Wszystkie wydarzenia w ramach Szczytu będą mieć miejsce w imponującym centrum wystawienniczym COEX Convention Center. Centrum to znajduje się w samym sercu dzielnicy Gangnam. Będziecie mogli zobaczyć inspirujące przedstawienia oraz podziwiać talenty naszych dystrybutorów, którymi podzielą się oni z Wami na scenie. Nie zabraknie oczywiście ciekawych szkoleń i możliwości poznania planów Synergy na nadchodzący rok. Dopełnieniem Światowego Szczytu będzie wyróżnienie naszych dystrybutorów, którzy w tym roku awansowali rangą.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z pełnym planem Szczytu Światowego.


Mamy zaszczyt przedstawić tegorocznych prelegentów. Każdy z nich wniósł do Synergy WorldWide ogromny wkład i wiedzę, dlatego z niecierpliwością czekamy na informacje, którymi chcą się z Wami podzielić.

Głównymi prelegentami na Światowym Szczycie będzie czwórka dystrybutorów o randze Double Presidential Executive. Mark Comer, Dianne Leavitt, Yoon Tae Hwang i Han Tae Hwang opowiedzą o swoich drogach do sukcesu w Synergy. Ponadto będziecie mogli obejrzeć wystąpienia członków kierownictwa wyższego szczebla, w tym założyciela i dyrektora generalnego Synergy WorldWide Dana Higginsona, dyrektora ds. operacyjnych NSP Wynne'a Robertsa, prezesa Synergy Dana Normana oraz wiceprezesa Stewarta Ruttera.

Przedstawimy Wam również dr Stacey Bell, naszą ekspertkę ds. produktów SLMsmart. Dr Bell była członkiem katedry Harvard Medical School. Posiada ponadczterdziestoletnie doświadczenie w dziedzinie żywienia. Jej wiedza i doświadczenie miały kluczowe znaczenie w procesie opracowywania tej nowej linii produktów, która zostanie wprowadzona na rynek koreański.

Odliczamy już dni do tego długo wyczekiwanego wydarzenia. Przygotuj się na niezapomniany Światowy Szczyt 2013.

Do zobaczenia w Seulu!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us