Ogłoszenie wyników promocji Gotówka za wyjazd do Korei

Promocja umożliwiająca powiększenie premii w gotówce za budowanie zespołu 2x2 przed szczytem w Korei została oficjalnie zakończona. 

Miło nam poinformować, że ponad 1000 naszych europejskich dystrybutorów zarobiło dodatkowe środki przed tegorocznym Światowym Szczytem Synergy w Seulu. 

W imieniu wszystkich pracowników Synergy WorldWide pragniemy w szczególności wyróżnić tych dystrybutorów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki i w ramach promocji zdobyli 3000 euro przed tegorocznym szczytem. Promocja Gotówka za wyjazd do Korei rozpoczęła się w marcu i od tego czasu wielu naszych dystrybutorów osiągnęło świetne rezultaty.

Oto lista osób, których wyniki zrobiły na nas największe wrażenie:

Ana Vajda-Friess (Austria)
Conny Vahlin (Szwecja)
Roman Tanzler (Austria)
Arja Tolvanen (Finlandia)

Niezależnie od tego, czy dzięki promocji zarobiliście 50 czy 3000 euro, doceniamy Wasze starania i wierzymy, że uzyskane w ten sposób środki ułatwią Wam wzięcie udziału w niezapomnianym szczycie w Korei. To świetna okazja, by spotkać naszych najlepszych liderów oraz poczuć międzynarodową energię Synergy.

Kliknij tutaj aby zapoznać się z finałową listą zwycięzców promocji „Gotówka na wyjazd do Korei”.

Mamy nadzieję, że z wieloma z naszych dystrybutorów zobaczymy się w dniach 26-28 września w Seulu. Jeszcze raz gratulujemy imponujących wyników w promocji Gotówka za wyjazd do Korei!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us