Promocja 2x2 Builder Bonus przedlużona!

Drodzy Państwo! Mamy wspaniałe nowiny.

Niezmiernie nam miło poinformować Państwa , że promocja 2x2 Builder Bonus została oficjalnie przedłużona do końca 2013 roku. Przewidujemy, że wpłynie to na jeszcze większy rozwój oraz sukces Synergy w Polsce. Będziemy bardzo szczęśliwi nagradzając dodatkowymi pieniędzmi członków polskiego zespołu, którzy nadal aktywnie będą brać udział w promocji zapraszając do naszej organizacji nowe osoby z Polski.

Bonus 2x2 został przedłużony w odpowiedzi na duże zainteresowanie oraz niesamowity rozwój firmy. Przedłużenie to swoiste nagrodzenie partnerów w Polsce, którzy wprowadzają nowe osoby do biznesu dbając o nieustającą rozbudowe struktury Synergy. Zachęcamy więc obecnych dystrybutorów z całej Polski do kontunuowania zarabiania dodatkowych pieniędzy w promocji 2x2 oraz nowych dystrybutowrów aby zrobili co w ich mocy budując swój właśny biznes.

Bonus 2x2 został stworzony aby zachęcić Państwa do pracy zespołowej, co w efekcie pozwala zarabiać jeszcze więcej. Jeśli chcą Państwo uzyskać dodaktowe informacje na temat warunków tej wyjątkowej promocji należy kliknąć tutaj: Jak zwykle zachęcamy również do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 22 310 87 71.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us