Promocja Klub Pionierów przedłużona do końca 2013 roku!

Ogłoszona podczas oficjalnego Otwarcia Synergy Polska 1 czerwca 2013 roku promocja Klub Pionierów została przedłużona do końca 2013 roku!

Dystrybutorzy, którzy tworzą ten klub, są częścią elitarnej grupy, która odegrała znaczącą rolę w dotychczasowym rozwoju sukcesu Synergy Worldwide Polska. Dołącz do tego grona! Oprócz wyróżnienia obecni i nowi członkowie mają szansę zakwalifikować się na ekskluzywny wyjazd Klubu Pionierów do Stanów Zjednoczonych, który odbędzie się w pierwszym kwartale 2014 roku. Będzie okazja zwiedzić centralę firmy w stanie Utah oraz zwiedzić Las Vegas na całokowity koszt firmy!

Poniżej 2 tabele zasad kwalifikacji, które nie uległy zmianie. Jedyna zmiana dotyczy okresu, w którym jest czas na kwalifikacje. Został on wydłużony i teraz zamiast do października macie czas na kwalifiakcję do 31 grudnia! Oto zasady:

Ranga
Wyróżnienie
Gold
Odznaka Klubu Pioniera, wyróżnienie, bilet lotniczy i wszystkie koszty opłacone dla jednej osoby na wyjazd Klubu Pioniera w 2013
Team Leader
Odznaka Klubu Pioniera, wyróżnienie, bilet lotniczy i wszystkie koszty opłacone dla dwóch osób na wyjazd Klubu Pioniera w 2013
Team Manager
Odznaka Klubu Pioniera, wyróżnienie, bilet lotniczy i wszystkie koszty opłacone dla dwóch osób na wyjazd Klubu Pioniera w 2013

Dystrybutorzy chcący zakwalifikować się do Polskiego Klubu Pioniera muszą być aktywni i uczestniczyć w programie automatycznej wysyłki w okresie trwania promocji tj. od 1 czerwca do 31 października 2013.

Te osoby, które będą pracować w celu zakwalifikowania się do wyjazdu Pionierów muszą osiągnąć i utrzymać rangi według poniższej tabeli.

Ranga
Ilość wymaganych miesięcy w okresie 1 czerwca – 31 grudnia (7 miesięcy)
Gold
 2 (osiągnąć po raz pierwszy i powtórzyć w jednym z kolejnych miesięcy; aktualni Gold - 2-krotne powtórzenie rangi Gold w okresie kwalifikacji)
Team Leader
 2 (osiągnąć po raz pierwszy i powtórzyć w jednym z kolejnych miesięcy; aktualni Team Leader - 2-krotne powtórzenie rangi Team Leader w okresie kwalifikacji)
Team Manager
 1 (osiągnąć po raz pierwszy lub powtórzyć rangę Team Manager w okresie kwalifikacji)

Nie możemy doczekać się już Twojego przyjazdu. Do zobaczenia w USA!!!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us