Synergy wśród najzdrowszych firm w Stanach Zjednoczonych

Synergy WorldWide wspólnie z firmą Nature’s Sunshine Products (NSP) po raz szósty znalazła się na liście „Najzdrowszych Amerykańskich Firm w 2012 roku”, opublikowanej w Internecie przez organizację Interactive Health. Obecność na tej liście oznacza, że pracownicy firmy odznaczają się bardzo dobrym zdrowiem.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić pełną listę.

Firma Synergy jest dumna z partnerstwa z firmą Nature’s Sunshine Products. Obie firmy angażują się w promowanie i wspieranie zdrowego trybu życia swoich pracowników. Cieszymy się, że nasza misja polegająca na polepszaniu samopoczucia ludzi na całym świecie za pomocą produktów o wysokiej jakości ma odzwierciedlenie w stanie zdrowia naszych pracowników.

Dzięki różnym programom motywacyjnym firma Nature’s Sunshine Products stworzyła kulturę dobrego stanu zdrowia. Stosowanie się do tych programów, uwzględniających dobrze skomponowaną dietę i ćwiczenia fizyczne, zapewnia pracownikom właściwą kondycję. Co więcej, wielu pracowników Synergy i NSP codziennie spożywa produkty tych firm. Ma to pozytywny wpływ na stan zdrowia tych osób, ponieważ nasze produkty zawierają wszelkie składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us