Wakacje Legacy 2014 na Hawajach!

Wakacje Legacy 2014 na Hawajach! Zobacz poniższy film, by poczuć smak odpoczynku i przygód, które czekają na Ciebie na hawajskiej wyspie Oahu.Uczestnicy wyjazdu zwiedzą wybrzeże North Shore, klif Nuuanu Pali, miasto Honolulu i plażę Waikiki. Program przewiduje również wycieczkę helikopterem, nurkowanie w turkusowych wodach oceanu oraz grę w golfa w rajskiej scenerii.

Już jedenastu dystrybutorów z Europy zakwalifikowało się do udziału w tych tropikalnych wakacjach all-inclusive, przy czym troje z nich będzie uczestniczyć w wyjeździe po raz pierwszy!

Osoby, które zakwalifikowały się po raz pierwszy:

Pierre Bruns (Niemcy)
Claudia i Michael Ziemke-Wald (Niemcy)

Osoby, które zakwalifikowały się powtórnie:

William Martin (Niemcy)
Hakan Cetin (Austria)
Martin Oestvang (Norwegia)
Oistein Bekkvang (Norwegia)
Reidun Lydersen Dalheim (Norwegia)
Eric i Kati Gammals (Finlandia)
Miimu Jaatinen (Finlandia)

Aby uzyskać zaproszenie do udziału w wakacjach Legacy, osoby kwalifikujące się po raz pierwszy muszą zdobyć 10 punktów na konto wakacji Legacy. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach zakwalifikowania się do udziału w przyszłorocznym wyjeździe. Jeśli chcesz porozmawiać z przedstawicielem działu obsługi klienta na temat swojego statusu kwalifikacji, kliknij tutaj w celu wyświetlenia informacji kontaktowych.

Wielu dystrybutorów jest zaledwie o krok od udziału w tym egzotycznym wyjeździe. Pamiętaj, na zakwalifikowanie się pozostały jeszcze tylko trzy miesiące! Mamy nadzieję, że w tym czasie na listę uczestników trafi wielu z naszych dystrybutorów. Do zobaczenia na Hawajach!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us