Wiadomość od Prezesa Zarzadu Dana Normana

Wrzesień 2013
Drodzy dystrybutorzy Synergy!

Pragnę wyróżnić naszych dystrybutorów z różnych regionów na całym świecie za ich wybitne osiągnięcia tego lata. Sądząc po naszych imponujących wynikach, mamy w naszych szeregach wielu zaangażowanych i skutecznych liderów. W samym lipcu dwóch dystrybutorów uzyskało rangę Emerald Executive, a dwóch — Pearl Executive. Gratulacje dla następujących osób:

Dan Norman, President of Synergy WorldWide
Gyun Han Lee, Emerald Executive (Corea)
Hendro Soeyoto, Emerald Executive (Indonesia)
Mi Ae Kim, Pearl Executive (Corea)
Emilia Agussalim y Ricky Steven Theixar,                                         Pearl Executives (Indonesia)

W całej naszej spółce aż 114 dystrybutorów uzyskało rangę lidera zespołu (Team Leader) lub wyższą. To niesamowite osiągnięcie!

Osiągając postawione sobie cele, pomagacie je osiągać również swoim zespołom, co wywołuje swoistą reakcję łańcuchową i pomaga budować dobrobyt w Waszych społecznościach. Systematycznie rośnie liczba ludzi korzystających z produktów Synergy, które poprawiają jakość ich życia i niosą ze sobą wymierne korzyści finansowe. Chcemy, aby ten stan rzeczy trwał nadal,                                                                                                                      zgodnie z filozofią Synergy Advantage (Przewaga Synergy).
Światowy Szczyt 2013

Wszystkie Wasze tegoroczne sukcesy to powód do świętowania. Niecierpliwie wyczekiwany Światowy Szczyt 2013 w Seulu będzie okazją do docenienia Waszej ciężkiej pracy. W ostatnich miesiącach w firmie Synergy miało miejsce wiele ważnych wydarzeń, do których niewątpliwie można zaliczyć awanse naszych dystrybutorów. Ponadto weszliśmy na rynek produktów do kontrolowania masy ciała w Stanach Zjednoczonych z naszą linią produktów SLMsmart. Ten oparty na naturalnych składnikach system kontroli masy ciała pomógł wielu naszym dystrybutorom i klientom osiągnąć wymarzoną wagę. Z dumą informujemy, że ta linia produktów będzie dostępna w Korei po jej oficjalnej prezentacji na Światowym Szczycie. Nie możemy się już doczekać pozytywnego wpływu, jaki produkty te wywrą na naszych dystrybutorów i jakość ich życia. Na Szczycie Światowym kierownictwo Synergy Worldwide podzieli się z Wami wizją przyszłości firmy.

Nowy dyrektor ds. naukowych

Priorytetem Synergy jest tworzenie produktów opartych na naturalnych składnikach, o skutecznym działaniu i wysokiej jakości. Nie byłoby to możliwe bez dogłębnej wiedzy naszego zespołu naukowców. W maju dołączył do nas dr Matthew Tripp i objął stanowisko dyrektora ds. naukowych. Pan Tripp jest liderem w naszym zakładzie produkcyjnym. Biorąc pod uwagę jego bogate doświadczenie w zakresie badań i rozwoju, w tym wiele lat przepracowanych w spółkach z listy Fortune 500, będzie on istotnym wzmocnieniem naszej kadry. Jesteśmy zaszczyceni, że dr Tripp dołączył do naszego zespołu. Będziemy nadal starać się pozyskiwać renomowanych specjalistów do naszej firmy.

Pro-Argi9+ w świecie medycyny

Specjaliści medyczni w Stanach Zjednoczonych korzystają z Physicians' Desk Reference (PDR), czyli corocznie aktualizowanego spisu leków. W 68. wydaniu przewodnika PDR, którego publikacja jest planowana na 2014 r., po raz pierwszy znajdzie się również preparat ProArgi-9+. Każdy użytkownik przewodnika PDR będzie mógł przeczytać pełny opis naszego bestsellerowego produktu wraz z informacjami prawnymi. Publikacja ta jest dostępna nie tylko dla lekarzy, lecz także dla zwykłych ludzi — za pośrednictwem księgarni i bibliotek internetowych. Dzięki temu informacja o naszym produkcie dotrze do szerszego grona odbiorców. PDR to obecnie najbardziej uznany przewodnik po lekach w Stanach Zjednoczonych. Dla preparatu ProArgi-9+ i Synergy Worldwide obecność w takiej publikacji oznacza znacznie większe zainteresowanie potencjalnych odbiorców. Mamy nadzieję, że większy rozgłos zachęci nowe osoby do zapoznania się z preparatem ProArgi-9+ i przejścia na zdrowszy styl życia.

Wakacje Legacy 2014

Niektórzy z Was zapewne już nie mogą się doczekać, aby powylegiwać się na plaży wyspy Oahu na Hawajach. Gratulujemy tym, którzy zostali zakwalifikowani na ten egzotyczny wyjazd. Osoby te spędzą wakacje all-inclusive w hotelu Hilton Hawaiian Village w dniach 12-16 stycznia. Wakacje Legacy to niezapomniane wrażenia, pełen relaks, wyśmienite jedzenie i smak przygody. Jest to również okazja do poznania najważniejszych ludzi w Synergy. Wierzę, że na to wydarzenie zostanie zakwalifikowanych znacznie więcej liderów. Termin upływa 31 grudnia bieżącego roku.

Z niecierpliwością czekamy na jesień obfitującą w dobre wyniki. Pragnę również podziękować Wam za Wasz wkład w rozwój Synergy i realizację misji wywierania pozytywnego wpływu na otaczający świat. Synergy WorldWide istnieje dzięki Wam. Jeszcze wiele ekscytujących chwil przed nami — nie mogę się już doczekać, aby podzielić się z Wami tymi wrażeniami.

Z poważaniem,

Dan Norman
Prezes
Synergy WorldWide

CONVERSATION

Instagram

Follow Us