Już niebawem spotykamy się ponownie!!!Od kolejnego spotkania liderów Synergy Worldwide dzielą nas już tylko dni. 19 października w sobotę, w Warszawie odbędzie się oficjalne spotkanie Synergy Worldwide Polska, na które zapraszamy wszystkich partnerów firmy oraz ich gości. Będzie to wspaniała okazja, do ponownego spotkania się, świetnej zabawy, wysłuchania znakomitych mówców, świetowania awansów oraz wzięcia udziału w niezwykle inspirującym wydarzeniu.

W nowoczesnym centrum hotelowo konferencyjnym Sound Garden http://www.soundgardenhotel.pl/ przy ul. Żwirki i Wigury 18 w Warszawie, 19-go oraz 20-go października odbędą się dwa szczególnie ważne spotkania.

19 października (sobota) – Wydarzenie – Jesień z Synergy
otwarcie rejestracji: 12:00
rozpoczęcie spotkania: 13:00
zakończenie I dnia: 19:00

20 października (niedziela) – Szkolenie – Mads Ostvang
 otwarcie rejestracji: 9:30
rozpoczęcie spotkania: 10:00
zakończenie II dnia: 16:00

Wśród gości specjalnych będą między innymi:

Mads Ostvang – Presidential Executive z Norwegii, który w sobotę podzieli się z Państwem swoją historią oraz odkryje rąbka tajemnicy o tym co czekać będzie nas kolejnego dnia w niedzielę, kiedy to poprowadzi całodniowe szkolenie dla wszystkich członków zespołu Synergy Worldwide Polska.

Daniel Norman – Prezes Zarządu Synergy Worldwide podzieli się z Państwem planami oraz wizją firmy na kolejne lata.

Dr. Jan Szymański – absolwent wydziału farmaceutycznego warszawskiej akademii medycznej, reprezentant Polski w Europejskim Komitecie Farmacji, zagorzały zwolennik suplementacji opowie nam o sposobie działania i skuteczności produtków Synergy.

Jeśli jeszcze nie nabyliście biletów możece to zrobić teraz. Bilety dostępne są w biurze wirtualnym Pulse w cenie po 50zł za osobę/dzień tylko do 14 października! 

 Przypominamy ponadto, że każdy dystrybutor, który wystartował w biznesie Synergy Polska w okresie od 1 czerwca do dnia wydarzenia z pakietem biznesowym 600cv otrzymuje 2 bilety wstępu na październikowe oba spotkania GRATIS. Prosimy te osoby, które planują uczestniczyć w spotkaniach o kontakt najpóźniej do 14 października z naszym biurem obsługi klienta i potwierdzić swoją obecność dzwoniąc pod nr 22 310 87 71.

Jeśli interesuje cię nocleg w hotelu SoundGarden zadzwoń dziś pod numer +48 22 2791400 i podaj hasło „Synergy”, dzięki czemu uzyskasz specjalną stawke na pobyt w dniach naszego spotkania.

 Już nie możemy doczekać się spotkania z Wami. Do zobaczenia wkrótce!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us